web analytics
spot_img
spot_img

Youthall’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne Özel Zirve

Kategori:

Yayın Tarihi

- Advertisement -

Gençlerin kariyer platformu Youthall, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak düzenleyeceği Inspiring Women Career Summit’te başarı hikayeleri ile ilham veren kadın liderleri, geleceğin liderleriyle buluşturacak. Üniversitelerin İİBF, Mühendislik, Fen Bilimleri bölümlerinde öğrenimine devam eden öğrenciler ile yeni mezun adayların katılacağı zirve, 6 Mart‘ta online, 7-8 Mart’ta ise Kolektif House Maslak’ta fiziki olarak gerçekleştirilecek. Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin kadın liderlerinin deneyimlerini ve başarı hikayelerini paylaşacakları zirveye başvurular, Youthall’un web sitesi üzerinden devam ediyor. Katılım için son başvuru tarihi, 5 Mart!

Gençlerin kariyer platformu Youthall, düzenlediği zirve ve etkinlikler aracılığıyla gençlerin kariyer yaşamına rehberlik etmeyi sürdürüyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak düzenleyeceği Inspiring Women Career Summit’te geleceğin liderlerini 3 gün boyunca farklı sektörlerden bambaşka yetkinliklere sahip kadın liderlerle tanıştıracak. Alternatif Bank ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek zirvede; Adel-Faber Castell, Akçansa, Alternatif Bank, AstraZeneca, ATÜ Duty Free, BAT, Borçelik, Borusan Holding, BTS & Partners, Carrefoursa, CCI, Coşkunöz Holding, Doğan Holding, Enerjisa Enerji, EVYAP, Ford Otosan, Garanti BBVA, Mapfre Sigorta, Menarini Türkiye, Norm Holding, OGGUSTO, Olgun Çelik, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB), SOCAR Türkiye, Viatris ve Yıldırım Holding gibi alanında öncü şirketlerden ilham veren kadın liderler, Youthall çatısı altında geleceğin lider adaylarına yol haritası sunacak.

Gençlere hedef odaklı, yol gösterici yaklaşım sunacak

Inspiring Women Career Summit, iş yaşamında değer üreten kadın liderlerin kariyer yaşamlarındaki çok önemli kilometre taşlarını ve edindikleri farklı yetkinliklerin liderlik vizyonlarına kazandırdıklarını gençlere aktaracak. Gençlere, yolun henüz başındayken kadın liderlerin ilham verici başarı hikayeleri üzerinden hedef odaklı, yol gösterici bir yaklaşım sunacak zirveye katılanlar, her gün için bir sertifika almaya hak kazanacak. 3 gün boyunca tüm oturumlara katılanlar ise zirveden 3 sertifika ile ayrılacak.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgi için https://www.youthall.com/en/event/inspiring-women-career-summit-hibrit-1/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizi Bundle, Google News üzerinden de takip edebilir anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

- Advertisement -

İlgili İçerikler

spot_img

Son İçerikler