web analytics
spot_img
spot_img

World of Warcraft’ta Keşif Sezonu 2. Aşama Şimdi Oyunda

Kategori:

Yayın Tarihi

- Advertisement -

Keşif Sezonu diyarlarında Azeroth’ta yol alan maceracılar, 2. Aşama şimdi oyunda olduğundan yeni bölgeleri ve zindanları keşfedebilir. Oyuncuların bu yeni seferinde tecrübe sınırı 40. Seviyeye yükseltildi ve bu sefer, aşağıdakileri içeren yeni oyun sonu etkinlikleriyle geliyor:

YENİ 40. SEVİYE BASKIN: Gnomeregan

Maceracılar, bir zamanlar çok zengin olan fakat artık radyoaktif atıklarla içindeki düşmanları çarpıtmış Gnome başkentine gidecek. 

Bu 10 kişilik baskın, yüzlerce yeni ödül ve yeniden tasarlanmış patron karşılaşmalarına sahip! 

world of warcraft keşif sezonu 2. aşama

YENİ RÜNLER

Her sınıf, oyuncuların seviye atlama süreci sırasında kilidi açılan ek yeteneklerle bir araya getirildiğinde deneme yapma temasını sürdürecek altı adede kadar yeni rün barındıracak.

YENİ PVP ETKİNLİĞİ: The Blood Moon

Blood Loa’nın gazabı, Stranglethorn Vadisi’ni esir alıyor ve oyuncuların, bu bölge çapında her üç saatte bir gerçekleşecek olan açık savaş etkinliğinde kendilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

world of warcraft keşif sezonu 2. aşama 2

YENİ YETİŞME TP BONUSU

Keşif Sezonu’na geç başlayan veya ilk defa oynayan oyuncular, 1-25. Seviye arasında kazanılan tecrübeyi yüzde 50 artıran Discoverer’s Delight güçlendirmesiyle hızlıca yetişme imkânına sahip olacak.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizi Bundle, Google News üzerinden de takip edebilir anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

- Advertisement -

İlgili İçerikler

Son İçerikler