web analytics
spot_img
spot_img

vivo V30 Pro geliyor! Vivo V30 Pro özellikleri ve tanıtım tarihi!

Kategori:

Yayın Tarihi

- Advertisement -

Vivo V30 serisi ile bazı detaylar ortaya çıktı. Serinin tanıtımı ile ilgili net bir tarih bilgisi olmasa da Hindistan’da yerel perakende mağazaları vitrinlerine çok yakında ibareli posterlere yer veriyor. Posterde yer alan detaya göre seride V30 ve V30 Pro modelleri yer alacak gibi görünüyor. Daha önceleri dile getirilen V30 Lite versiyonu olmayabilir.

Vivo V30 modeli neler sunuyor

Vivo V30 modeli geçtiğimiz günlerde tanıtılmıştı. Özelliklerine baktığımızda Snapdragon 7 Gen 3, 50 MP çözünürlüğünde iki ana kamera ve üçüncü bir sensör yer alıyor. Ön kısımda da 50 MP çözünürlüğe sahip bir özçekim kamerası yer alıyor. Ekran tarafına baktığımızda 120Hz tazeleme hızı, 10-bit AMOLED panel, ve 1260×2800 piksel çözünürlük gibi detaylar yer alıyor. Batarya kapasitesi de 5000 mAh kapasiteye ve kablolu 80 Watt şarj değerine sahip.

Vivo V30 Pro

Vivo V30 Pro modeli neler sunuyor? Tanıtım tarihi ne?

Vivo V30 Pro modeli, V30 modelinde olduğu gibi 6.78 inç boyutunda ekran ve 5000 mAh kapasiteli batarya yer alıyor. Farklı olarak MediaTek Dimensity 8200 ve üç 50 MP çözünürlüğünde sensöre ek dördüncü bir 50 MP çözünürlüğünde bir sensör yer alıyor.

Vivo V30 Pro modelinde üst segment modellerinde yer alan kamera özellikleri de yer alabilir. Alması beklenen kamera özellikleri; Cine-flare, Cinematic, Biotar, Planar, Distagon and Sonnar. There will be Zeiss video modes too like Zeiss Natural Color and Cinematic Video Bokeh gibi Zeiss Portre modları yer alabilir.

Vivo V30 Pro modelinin beklenen tanıtım tarihi ise 28 Şubat. Bakalım ortaya çıkan özelliklerden ne kadarı Vivo V30 Pro modelinde yer alacak? Farklı olarak neler sunacak? Hep birlikte göreceğiz.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizi Bundle, Google News üzerinden de takip edebilir anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

- Advertisement -

İlgili İçerikler

spot_img

Son İçerikler