web analytics
spot_img
spot_img

VALORANT EMEA 2024 Kick Off Tamamlandı

Kategori:

Yayın Tarihi

- Advertisement -

Dünyanın en iyi VALORANT takımlarının mücadele ettiği VCT EMEA 2024 Kickoff Turnuvası tamamlandı. Red Bull’un global partnerliğini üstlendiği turnuvanın resmi yayıncısı ve Red Bull oyuncusu Ferit “wtcN” Karakaya, final heyecanını Berlin’de düzenlediği izleme partisiyle oyun severlerle paylaştı.

11 başarılı VALORANT takımının Masters Madrid’e katılan ilk iki takım arasına girmek için birbirleriyle karşılaştığı VALORANT EMEA 2024 Kickoff Turnuvası tamamlandı. Heyecanlı mücadelelerin yaşandığı turnuvanın kazananı ise Karmine Corp oldu.

VCT EMEA 2024 Kickoff Turnuvası’nda yarışan takımlar arasında Red Bull takımı FUT Esports ve BBL Esports’un yanı sıra Fnatic, GIANTX, Team Heretics ve geçen senenin yükselme ligi Ascension kazananı Gentle Mates gibi takımlar yer aldı. VCT EMEA 2024 Kickoff Turnuvası’nı ilk iki sırada tamamlayan Red Bull takımları Karmine Corp ve Team Heretics turnuva finali öncesindeki son etap olan Masters Madrid’e gitme hakkının sahibi oldu.

Ferit “wtcN” Karakaya final heyecanını canlı yayınla paylaştı 

Red Bull oyuncusu Ferit “wtcN” Karakaya, VCT EMEA Kickoff final heyecanını, organizasyonun düzenlendiği Berlin’de canlı yayınla espor severlerle buluşturdu. Başarılı yayıncı, bu yıl Red Bull tarafından kendisi için hazırlanan oyunu da ilk kez bu canlı yayında deneyimledi. wtcN için hazırlanan ve 22 Mart tarihine kadar redbull.com/wtcn adresinden oynanabilen oyunun kazananı Ferit “wtcN” Karakaya birlikte Red Bull Home Ground Dünya Finali’ne katılma hakkı elde edecek. Oyunda ilk 10’a giren diğer isimler de Red Bull Home Ground Türkiye etkinliğine katılabilecek.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizi Bundle, Google News üzerinden de takip edebilir anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

- Advertisement -

İlgili İçerikler

spot_img

Son İçerikler