TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Girişimcilik Kampı Başlıyor!

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!  girişimcilik programının 2024 döneminde seçilen girişimler, 26 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında Yeditepe Üniversitesi'nde bir araya geliyor.

0
3
TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var

TÜSİAD’ın Türkiye’nin girişimcilik ekosisteminin güçlenmesine katkı sağlamak amacıyla 13 yıldır düzenlediği TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! girişimcilik programı kapsamında hayata geçirilen hızlandırma programının Girişimcilik Kampı, Yeditepe Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşiyor.

Ölçeklendirilebilir, sürdürülebilir ve globalleşme potansiyeli olan erken aşama girişimlere yönelik kurgulanan hızlandırma programı kapsamında 5 aşamalı değerlendirme sürecini başarıyla geçen 14 ekibin buluştuğu Girişimcilik Kampı, 26 Şubat’ta (bugün) başlıyor. İlk 5 gün Yeditepe Üniversitesi’nde son gün ise TÜSİAD Genel Merkezi’nde gerçekleşecek kampta girişimciler, özel sektör ve STK temsilcileri ile TÜSİAD üyelerinden girişimciliğe dair eğitim ve mentorluk alacak.

Türkiye İş Bankası’nın ana sponsor, Yeditepe Üniversitesi’nin platin sponsor, Anadolu Efes, BASF Türk, Destek Patent ve Mazars’ın gümüş sponsor, Paribu Hub’ın ise bronz sponsor olarak desteklediği programda seçilen 10 girişimin TÜSİAD üyeleri ile birebir 2,5 ay çalışması ve girişimlerini hızlandırması hedefleniyor.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizi Bundle, Google News üzerinden de takip edebilir anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz