web analytics
spot_img
spot_img

T.C. Ticaret Bakanlığı’nca UPS İş Birliğiyle Türkiye’nin İhracat Gücünü Destekleyen Export Akademi Eğitimleri, Yeni Dönemine Gaziantep’te Başladı

Kategori:

Yayın Tarihi

- Advertisement -

Türkiye’nin ihracat potansiyelini genişletmek ve ekonomik büyümesini desteklemek amacıyla 2019 yılında T.C. Ticaret Bakanlığı’nca UPS iş birliğiyle başlatılan Export Akademi, KOBİ’leri, başta kadın ve genç girişimciler olmak üzere girişimcileri desteklemeye devam ediyor. Bugüne kadar 9000’den fazla KOBİ ve girişimciye ulaşan Export Akademi ile ihracat eğitimleri, yeni döneme Gaziantep’te başladı.

2019 yılından bu yana T.C. Ticaret Bakanlığı’nca UPS iş birliğiyle yürütülen Export Akademi programı, yeni dönemine Gaziantep’te başladı. Yıl boyunca Ankara, İzmir, İstanbul ve Mersin olmak üzere Türkiye’nin pek çok kentinde devam edecek olan eğitimlerle toplamda 1000’e yakın ihracatçıya ulaşılması hedefleniyor. Export Akademi Eğitimleri, ihracatçılara küresel pazarlara açılabilmeleri ve uluslararası arenada rekabet edebilmeleri için ihtiyaçları olan bilgi ve uzmanlığı kazandırmayı amaçlıyor.

Bugüne kadar 9000’den fazla KOBİ ve girişimciye ulaşan Export Akademi, online pazarlarda satış yöntemlerinden dijital pazarlamaya ve ihracatta devlet desteklerine, e-ticaret alt yapı sistemlerinden lojistik süreçleri, gümrük mevzuatı ve online ödeme sistemlerine kadar pek çok alanda sunduğu eğitim modülleriyle birey ve işletmelerin ihracat süreçlerini daha kolay ve sorunsuz bir şekilde yönetmelerini sağlarken karşılaşabilecekleri engelleri önceden tespit ederek çözüm geliştirmelerine katkı sağlıyor.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizi Bundle, Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.

- Advertisement -

İlgili İçerikler

spot_img

Son İçerikler