web analytics
spot_img
spot_img

Steam, hafta sonuna indirimle giriyor

Kategori:

Yayın Tarihi

- Advertisement -

Steam oyuncuların bir numaralı oyun mağazası konumunda. 20 Kasım 2023 Pazartesi günü Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında ABD (Amerikan) doları uygulamasına geçen Valve, gelecek vadede dolar kurunun sabit izlemesi durumunda yeniden Türk lirasına geçişi değerlendireceğinin altını çizmişti.

Steam hafta sonunda alınabilecek oyun?

Bu hafta sonu yeni bir oyun denemek için fırsat sunan dijital oyun mağazası, tabiri caizse satış / puan anlamında pozitif bir yön izleyen yapımı indirimle buluşturmuş. Yaklaşık 264 bin oyuncu tarafından değerlendirilen yapım yüzde 97 olumlu puanlamaya sahip. Yani bu da yaklaşık 8 bin oyuncunun oyunu beğenmediğini gösteriyor.

Peki bu oyunun ismi ne? Hemen söyleyelim: Lethal Company. Zeekress tarafından geliştirilen ve yayınlanan Lethal Company henüz erken erişim oyunu olmasına karşın 2023 yılında Steam Arkadaşlarla Daha Zevkli Ödülünü de kazandı. Oyun 15 Şubat Perşembe gününe kadar yüzde 30 indirimli şekilde satılmaya devam edilecek.

Lethal Company sistem gereksinimleri

İşletim SistemiWindows 10
İşlemciIntel Core i5 7400
Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 1050
DirectXDirectX 11 ve üzeri
Genişbant internet bağlantısı
Depolama 1 GB boş disk alanı

Oyunun indirimli fiyatı ise 4.05 ABD doları. Oyunun mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizi Bundle, Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.

- Advertisement -

İlgili İçerikler

Son İçerikler