web analytics
spot_img
spot_img

Paybyme iletişim çalışmaları için UPDATE İletişim ile anlaştı

Kategori:

Yayın Tarihi

- Advertisement -

Mobil ödeme alanında öne çıkan ürünler geliştiren, dünyada ve Türkiye’de birçok lider markaya ödeme alt yapısı sunan Paybyme iletişim çalışmalarını UPDATE İletişim’e emanet etti.

11 yıllık sektör tecrübesi doğrultusunda, yenilikçi ve entegre bir ödeme ekosistemi oluşturmak vizyonu ve güçlenen yeni kadrosuyla sektöre iddialı bir geri dönüş yapan Paybyme, iletişim çalışmalarını UPDATE İletişim ile yürütecek. 

Paybyme, stratejik iletişim danışmanlığı çatısı altında kurumsal iletişim, etkinlik yönetimi, medya ilişkileri ve lider iletişimi konularında UPDATE İletişim’den hizmet alacak. 

Paybyme dünya çapında binlerce müşterisinin, farklı ve rekabetçi pazarlarda, sektörel ihtiyaçlara göre, alternatif ödeme yöntemleri ile sorunsuzca ödeme alması için çalışıyor. Bugün Paybyme 4 kıtadan, 30.000’den fazla işletmenin milyonlarca kullanıcısından en yeni, kesintisiz ve kolay yöntemlerle ödeme toplamasını sağlıyor. 

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizi Bundle, Google News üzerinden de takip edebilir anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

- Advertisement -

İlgili İçerikler

spot_img

Son İçerikler