Lenovo şeffat OLED ekranlı dizüstü modeli konseptini duyurabilir

0
2
lenovo şeffat ekranlı dizüstü

Lenovo, önümüzdeki günlerde Barcelona’da gerçekleşek MWC (Mobil Dünya Kongresi) 2024 etkinliğinde bir dizüstü konseptini duyurabilir. Ortaya çıkan sızıntılara göre Lenovo’dan şeffaf ekranlı bir dizüstü modeli geliyor.

lenovo şeffat ekranlı dizüstü

Konseptin sızan görsellerinden yola çıktığımızda şeffaf bir ekran ve bileşenlerin yer aldığı kasa kısmında da şeffat detaylar var gibi görünüyor. Şeffat OLED ekranlar Samsung ve LG tarafından bir süredir üretiliyor. Seri üretim aşamasında büyük ihtimalle bu iki firmadan birisi tercih edilecektir Lenovo tarafından.

lenovo şeffat ekranlı dizüstü

MWC 2024 etkinliği kapsamında Lenovo’dan farklı ürünler tanıtması da bekleniyor. Tam tur dönebilen – yani 360 derecelik – bir menteşe sistemine sahip ThinkBook 14 G4, Intel ve AMD işlemcili ThinkPad T14 Gen 5, ekranda çentiğe sahip T14S, T16 Gen 3 modelini ve ikinci nesil ThinkPad X12 de olabilir.

lenovo şeffat ekranlı dizüstü

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizi Bundle, Google News üzerinden de takip edebilir anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz