HP, yeni LaserJet Pro 3000 serisi ile KOBİ’lere destek sağlıyor 

0
4
HP LaserJet Pro 3300

Yeni HP Color LaserJet Pro 3000 serisi, kompakt tasarımıyla kullanıcısı için işletmelerde ihtiyaç duyulan yüksek baskı hızı, renkli baskılarda çok daha canlı ve doygun renkler ve yüksek enerji verimliliği sunuyor. 

HP, Las Vegas’ta düzenlenen 2024 HP Amplify İş Ortağı konferansında, dünya standartlarındaki ofis baskı portföyünün en son üyesi olan yeni HP Color LaserJet Pro 3000 serisini tanıttı. Baskı işlerinde yüksek performans ve verimliliğe ihtiyaç duyan ve büyümek isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanan ve çok daha az yer kaplayaran kompakt tasarımıyla yeni renkli LaserJet 3000 Pro serisi, enerji tasarrufu sağlayan TerraJet toner teknolojisiyle desteklenen en yeni lazer baskı cihazı olarak ön plana çıkıyor. 

Her ne kadar dijitalleşmek iş dünyası için çok önemli olsa da, doküman baskı ve kopyalama işlemleri özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ’ler) için önemini halen koruyor. Son yapılan araştırmalara1 göre KOBİ’lerin yüzde 80’i hem dijital hem de basılı materyallerle çalışmayı tercih ediyor; dolayısı ile işyeri için etkin ve verimli çalışan ve kaliteli iş sonuçları alabileceğiniz bir yazıcı, ofisin olmazsa olmazı Keypoint Intelligence’dan9 yılın A4 Serisi ödülünü kazanan  HP’nin Lazer portföyünün son üyesi HP Color LaserJet Pro 3000 serisi bu anlamda ofisinizin vazgeçilmezi olmaya aday! 

Keypoint Intelligence tarafından yılda bir kez verilen bu ödül, titiz laboratuvar testleri ve derinlemesine pazar araştırmasına dayanıyoe ve en iyi genel donanım serisini ödüllendiriyor. Cihazlar güvenilirlik, değer, kullanılabilirlik, görüntü kalitesi ve hız açısından değerlendiriliyor. 

Özellikle yaratıcı işlerde çalışan ekipler için ve müşterisine aldığı baskı dokümanları ile iş teklifleri ve sonuçları sunan işletmeler için basılan dokümanın renk kalitesi ve canlılığı çok önemli bir rol oynuyor; HP LaserJet 3000 Pro serisi de bu noktada küçük işletmeleri  iş sonuçlarında destekleme vaadiyle yeni ürününü piyasaya sunuyor. HP Ofis Baskı Çözümleri Bölüm Başkanı Aurelio Maruggi, ABD’de yapılan bu konferansta şu sözleriyle yeni HP Color LaserJet Pro 3000 serisine özellikle dikkat çekti; 

Hibrit çalışma çağında, işletmeler çalışma alanlarını yeniden tasarladıkça, küçük ve esnek ofislerde yüksek performanslı çözümlere olan talep artıyor. Yenilikçi TerraJet teknolojisine sahip yeni Color LaserJet Pro 3000 serimizle, kompakt bir tasarımda olağanüstü renk kalitesi, profesyonel hız ve enerji verimliliği sunuyoruz. Yazıcı yönetilebilirliğini optimize ederek, KOBİ’lerin paradan, zamandan ve iş gücünden tasarruf etmelerini sağlarken, yüksek kaliteli baskılar elde etmelerini, hassas bilgileri korumalarını ve işbirliğine dayalı ve büyüme odaklı ortamlara zahmetsizce uyum sağlamalarını sağlıyoruz.” 

Yeni HP Color LaserJet Pro 3000 serisi, küçük işletmelerin ihtiyaç duyduğu alanlarda onlara şu özellikleri ile de destek sağlıyor: 

  • Sürekli çevrimiçi – bağlantıda kalabilmek için otomatik olarak yeniden bağlanan; kendi kendini yenileyen  Wi-Fi 2 ile artırılmış güvenilirlik2 
  • Sınıfındaki en hızlı çift taraflı baskı ve ilk sayfa çıkışı3
  • Endüstri lideri kalite ve profesyonel düzeyde güvenlik 
  • Sınıfındaki tüm cihazlar arasında en küçük çevre ayak izi4 

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizi Bundle, Google News üzerinden de takip edebilir anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz