Honor, katlanabilir cihazları için Gameloft ile iş birliği sağladı

0
0
Honor ve Gameloft iş birliği

Küresel teknoloji markası HONOR, ocak ayında PORSCHE DESIGN ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında yeni modeli Magic V2 RSR’ı kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Bu özel model yenilikçi teknolojilerin güçlü adımlarını simgelerken katlanabilir ekosisteminde geleceğe ışık tutuyor. 

HONOR, aynı zamanda mobil oyun endüstrisinde önemli bir çalışmaya da imza atıyor. Oyun tutkunlarının keyifle takip ettiği Asphalt 9: Legends oyununu, uzman oyun geliştiricisi Gameloft ile bir araya gelerek “PORSCHE DESIGN” özel sürümü de dahil olmak üzere katlanabilir telefon serisi Magic V2 için uyumlu hale getiriyor.

HONOR Magic V2 Serisi, bu iş birliği ile Asphalt 9: Legends’ı geliştirilen yeni görüntü kalitesiyle 120 FPS’ de çalıştıran dünyanın ilk katlanabilir telefonu oluyor.

HONOR Magic V2’ye özel sürükleyici bir oyun deneyimi için Asphalt 9 oyununu Şubat ayından itibaren Google Play Store’dan indirilebiliyor.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizi Bundle, Google News üzerinden de takip edebilir anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz