Freelancerlar için kripto para ile ödeme dönemi! Ruul ve Binance iş birliği

0
0
ruul ve binance

Freelance çalışanlara şirket kurulumuna gerek olmadan global faturalandırma ve ödeme alma çözümleri sunan dijital platform Ruul, sektörde bir ilke imza atarak Binance ile iş birliğine gidiyor. Bu kapsamda sunulan Crypto Payout özelliği ile kullanıcılar, ödemelerini Binance hesaplarına USDT (Tether) başta olmak üzere, gelecekte eklenmesi planlanan diğer kripto para birimleri üzerinden alabilecekler.

Ruul, yazılım geliştirmeden yaratıcı sektörlere kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren freelancerların çeşitliliğini dikkate alarak, platformdaki tüm freelancerlara yeni kripto para ile ödeme alma özelliğini sunuyor. Bu gelişme, geleneksel bankacılık sistemlerine kıyasla daha hızlı işlem süreleri, blockchain teknolojisiyle sağlanan artırılmış güvenlik ve serbest çalışmanın küresel yapısına uyumlu, dünya çapında erişilebilirlik gibi birçok avantajı beraberinde getiriyor.

İlk etapta Ruul, Amerikan dolarına endeksli bir stablecoin olan USDT (Tether) üzerinden freelancer ödemelerini kolaylaştırırken kısa vadede Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi yaygın kripto paraları da kapsayacak şekilde sunduğu hizmeti genişletmeyi hedefliyor.

Kripto para ödemelerine geçiş, freelancerlara kripto para piyasasında yatırım yapma fırsatları da sunuyor. Bu özellik, kullanıcılarına finansal portföylerini çeşitlendirme imkanı tanıyan, yükselen bir ekonomik alana adım atmalarını sağlıyor. Ruul’un kurucu ortağı Mert Bulut, “Binance ile iş birliğimiz, freelancerlara sadece esnek ödeme çözümleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda onlara sürekli gelişen dijital ekonomi dünyasına bir kapı açıyor,” diye belirtti.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizi Bundle, Google News üzerinden de takip edebilir anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz