Endüstriyel proje taşımacılığında DHL Global Forwarding kalitesi

0
24
DHL Global Forwarding

DHL Group’un taşımacılık uzmanı kolu DHL Global Forwarding, 2009’dan bu yana endüstriyel proje taşımacılığı konusunda yüksek standartlar sunuyor. Kapsamlı sektör ve proje uzmanlığı, güçlü iş ortakları, küresel ağ gücü ve alanında uzman ekipleriyle DHL Global Forwarding, endüstriyel proje taşımacılığı kapsamında müşterilerine 360 derece üst düzey çözümler üretiyor.

DHL Global Forwarding standart dışı olarak kabul edilen büyük çaplı yüklerin nakliyesi noktasında sunduğu endüstriyel proje taşımacılığı hizmeti ile müşterilerinin sınırları aşmasını kolaylaştırıyor. Uzman kadrosu ve güçlü iş ortakları ile geniş çaplı çözümler üreten DHL Global Forwarding endüstriyel proje taşımacılığı hizmeti kapsamında 2009’dan bu yana güvenli, uyumlu ve güvenilir bir yönetim süreci uyguluyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretmek üzere esnek bir süreç kurgulayan DHL Global Forwarding iş birliği yaptığı markalara şeffaf ve karşılıklı güvene dayalı süreçler ile kusursuz hizmet kalitesi sunuyor. 2023 yılında birçok farklı proje için hizmet sağlayan DHL Global Forwarding sadece Türkiye değil, Türkiye varışlı/çıkışlı veya Türkiye üzerinden yönetilen projelere de hizmet veriyor.

Etkin maliyet, güvenilir süreç

Endüstriyel projelerin ölçeği ve gereksinimleri göz önüne alındığında, proje lojistiği talebi olan müşterilerin lojistik hizmeti sağlayan markalardan beklentisi değişiklik gösterebiliyor. Genel olarak müşteriler, lojistik hizmet alırken güvenilirlik, teknik uzmanlık, güvenlik, esneklik, etkin maliyet, izin ve düzenlemelerin yönetimi gibi beklentiler içerisinde oluyor. Başarılı iş birlikleri ve yüksek standartlar ile süreç yönetimiyle öne çıkan DHL Global Forwarding ise endüstriyel projeler, Ulusal ve Uluslararası yatırımlarda proje lojistiği, büyük boyutlu ve ağılığı olan kargo sevkiyatları ile global deniz kiralama faaliyetleri konusunda müşterilerine güvenilir bir yönetim süreci ve yüksek verimlilik sunuyor. DHL Global Forwarding endüstriyel tesislerin ve Enerji tesislerinin kurulumu, genişlemesi veya yeniden düzenlenmesi gibi projelerde fizibilite aşamasından başlayarak, mobilizasyon safhasından devreye alma aşamasına kadar konusunda uzman proje eksperleri ile operasyonlara bizzat nezaret ederek tüm hizmeti tek elden sağlıyor. Kapsamlı sektör ve proje yönlendirme uzmanlığı, küresel ağının gücü ve yaptığı tüm çalışmalara nüfuz eden güçlü sağlık, güvenlik ve çevre (HSE) kültürü sayesinde tüm aşamalarda lojistik çözümler üretiyor.

360 derece kusursuz lojistik hizmeti

DHL Global Forwarding endüstriyel proje taşımacılığı kapsamında; taşınacak malzemenin türü, özellikleri, boyutları, ağırlığı ve taşınacak mesafe gibi faktörlere bağlı olarak projenin özelliklerine ve gereksinimlerine göre iş birliği yaptığı firmalara 360 derece kusursuz lojistik hizmeti sunuyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre esneklik gösteren hizmetleri arasında; proje planlaması, multi modal / kombine taşımacılık (havayolu, denizyolu, karayolu, demiryolu), uluslararası ve yurtiçi ağır ve gabari dışı yük taşımacılığı, gemi kiralama, liman hizmetleri ve yükleme / tahliye gözetmenliği, vinç kiralama ve montaj & demontaj, yol etüdü ve fizibilite çalışmaları, depolama, dağıtım ve stok kontrolü, transit aktarma işlemleri, yüke ilişkin hizmetler (sörvey, yük sabitleme, paketleme), proje planlaması & mühendislik çalışmaları ve tehlikeli yük taşımacılığı yer alıyor. Bu doğrultuda pazardaki oyuncuların taleplerine ve ekonomik kapasitesine göre DHL Global Forwarding’in her yıl hizmet verdiği proje sayısı değişiyor. 2023 yılında birçok farklı proje için hizmet sağlayan DHL Global Forwarding sadece Türkiye’deki projelere değil, aynı zamanda Türkiye çıkışlı ya da farklı coğrafyalarda gerçekleştirilen ancak Türkiye üzerinden yönetilen projeler konusunda da hizmet sağlıyor.

Tüm taşımacılık yöntemlerinden faydalanıyor

Endüstriyel projelerde taşıma yöntemleri, taşınacak malzemenin türü, özellikler, boyutları, ağırlığı ve taşınacak mesafe gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilirken DHL Global Forwarding yaygın global ağı sayesinde tüm taşımacılık yöntemlerinde hizmet sağlıyor. Kara taşımacılığı kapsamında kamyon/ tır taşımacılığı ve demiryolu taşımacılığından, deniz taşımacılığı kapsamında açık yük gemisi taşımacılığı (heavy lift vessel), ro-ro (roll-on/roll-off) taşımacılığı ve konteyner taşımacılığından, hava taşımacılığı kapsamında hava yolunu kullanırken ayrıca boru hattı ve multimodal taşıma yöntemlerinden de faydalanıyor. DHL Global Forwarding hangi taşıma yönteminin/ yöntemlerinin seçileceğini projenin spesifik gereksinimlerine ve taşımanın maliyetine, hızına, güvenliğine ve çevresel etkilerine bağlı olarak belirliyor. Projenin kapsamına ve zorluğuna dayalı entegre bir çözüm üretiyor .

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizi Bundle, Google News üzerinden de takip edebilir anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz