Dünyanın İlk 14 inç Çift Ekranlı OLED Dizüstü Bilgisayarı ASUS Zenbook DUO Türkiye’de! İşte fiyatı

0
7
Asus Zenbook Duo

İlk defa sunulan iki adet 14 inç 3K 120 Hz OLED dokunmatik ekranıyla yeni bir segment oluşturan ASUS Zenbook DUO, 109.999 TL’lik fiyatıyla ülkemizde satışa sunuldu. Hareket halindeyken olağanüstü çok yönlülük ve zahmetsiz çoklu görev için büyük bir çalışma alanı sağlayan Zenbook DUO, ASUS e-store ve Vatan Bilgisayar’da teknoloji tutkunlarını bekliyor.

ASUS, iki adet 14 inç 3K 120 Hz OLED dokunmatik ekrana sahip dünyanın ilk ultra taşınabilir dizüstü bilgisayarı olan devrim niteliğindeki yeni Zenbook DUO (2024) UX8406‘yı ülkemizde satışa sundu. Çıkarılabilir tam boyutlu Bluetooth ASUS ErgoSense klavye ve touchpad ile bu inanılmaz cihaz, hareket halindeyken çok yönlülük için kural kitabını yeniden yazan Zenbook DUO, 109.999 TL’lik fiyatıyla ASUS e-store ve Vatan Bilgisayar’da teknoloji tutkunlarını bekliyor.

Intel Evo Edition Zenbook DUO, 1,35 kg‘lık hafif bir pakette çoklu görev çok yönlülüğünü üstün mobilite ile ustalıkla birleştiriyor. Çift tam boyutlu 3K 120 Hz ASUS Lumina OLED 16:10 ekran, sezgisel ASUS ScreenXpert yazılımı ile kontrol edilen bir dizi çok yönlü kullanıcı modu (Dizüstü Bilgisayar, Çift Ekran, Masaüstü veya Paylaşım) için dikey veya yatay yönlerde kullanılabilen görsel çalışma alanını anında 19,8 inç’e kadar genişletmek için 180 derece düz bir menteşe ile birleştirilmiş. Şarj edilebilir klavye, görsel çalışma alanının tam olarak kullanılmasını sağlamak için çıkarılabilir veya geleneksel kapaklı dizüstü bilgisayar deneyimi için alt ekrana yerleştirilebilir.

Zenbook DUO, yapay zeka hızlandırma için entegre Sinir İşleme Birimi (NPU) bulunan Intel Core Ultra 9 işlemci, 32 GB LPDDR5x bellek, 2 TB’a kadar PCIe 4.0 SSD, uzun ömürlü 75 Wh pil ve Harman Kardon sertifikalı Dolby Atmos ses sistemi ile gün boyunca üretkenliği ve eğlenceyi en üst düzeye çıkarıyor.

Zenbook DUO, sürdürülebilirlik ve dayanıklılık göz önünde bulundurularak tasarlandı. Çeşitli geri dönüştürülmüş malzemeler içeriyor ve cihazın ömrünü en üst düzeye çıkarmak için ABD MIL-STD-810H standartlarına göre dayanıklılık testine tabi tutuldu.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz