Toplantılarını Provimes Toplantı Aracı ile Rahatça Düzenleyin

0
Toplantı Aracı

Toplantılar, kurumların işleyişini için vazgeçilmezdir. Ancak toplantı oluşturmak çoğu zaman çok maliyetli ve zaman alan bir iş olabiliyor. Firmanın geliştirdiği yeni nesil toplantı yönetimi ile daha az maliyetle en yüksek verimlilik sağlayan toplantılar oluşturabilirsiniz.

Toplantı Aracı İşleyişi

Toplantı aracı, toplantılarınız kusur bir şekilde oluşturmanız için tasarlanmıştır. İçerisinde birçok özelliği sayesinde her ayrıntıya kolaylıkla ulaşıp size uygun toplantı modelini oluşturabilirsiniz. Toplantı yönetimi paneli içerisinde gelişmiş takvim oluşturma sistemi yer alıyor. Bu sayesinde toplantılarınızı ve randevularınızı web yazılı ya da mobil araçlar vasıtasıyla kolaylıkla oluşturabiliyorsunuz.

Aynı zamanda toplantı salonu belirleyip katılımcıları bilgilendirme ya da onlardan geri bildirim isteme olanağınız da var. Genel olarak toplantı aracı size toplantı öncesi ve sonrası her aşamasında profesyonelce ilerlemeniz mümkün kılıyor. Sistemi ise tüm Android ve IOS mobil cihazlardan ve web uygulamaları üzerinden oluşturulabiliyor.

toplantı aracı işleyişi

Toplantı Aracının Sunduğu Hizmetler

Toplantı yönetim sistemi, toplantıların bütün ihtiyacını tek elden çözüm üretmek amacıyla hazırlanmış. Toplantı takviminin yanında toplantıların yapılacağı salonlar da isteğe uygun seçilebiliyor. Toplantı salonunun dolu-boş, rezerve gibi müsaitlik durumunu, toplantı adı, saati, sonrasında yapılacak toplantının başlama saatini de görebilirsiniz. Bununla birlikte sistem size çevrimiçi toplantı oluşturma imkanı da sunuyor.

Çevrimiçi toplantı için gerekli olan katılım linki, giriş şifresinin katılımcılara gönderilir. Bu tür toplantılar için kişisel verilerin güvenliğini sağlamak amacıyla gerekli aydınlatma ve açık rıza onayı da katılımcılara iletilmekte. Aynı zamanda toplantıların verimliliğini arttıran ikram sunma özelliği de bu sistemin içerisinde var. Gelişmiş ikram özelliği sayesinde web ve mobil uygulamalar üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişlere ise dokunmatik ikram yönetim panelinden ulaşılıyor.

toplantı aracı hizmetleri

Toplantı Yönetimi Panelinin Gelişmiş Özellikleri

Panel üzerinden toplantı bilgilendirmesi kurum içi ve kurum dışı katılımcılara sms ya da e-posta üzerinden gönderiliyor. Toplantının gündemi ve alınan kararları toplantı sırasında kolaylıkla kaydedilmekte. Böylece katılımcılarla kararların paylaşımı da sağlanıyor. Katılımcı kodu uygulaması ile katılımcı takibi sağlanıyor.

toplantı yönetim paneli özellikleri

Katılımcı kayıtları ise elektronik sistemde saklanıp gerek duyulduğunda raporlama imkanı da yer alıyor. Sistemin gelişmiş özelliklerinden en dikkat çekeni ise çoklu dil özelliğidir. Bu özellik ile yabancı katılımcıların olduğu toplantıları rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Bütün toplantılar Kişisel Verileri Koruma Kanuna uygun oluşturuluyor. Ayrıca propanel uygulamasından da bahsetmek gerekir. Bu uygulamayı ücretsiz indirerek toplantıların her aşaması tek bir kanaldan yönetebilirler.

Toplantı Panelinin Avantajları

Değişen dünya dinamikleri kurumları sorunsuz ve hızlı çözüme sahip adımlar atmayı gerektiriyor. Değişen bu dinamikler aynı zamanda kaliteli bir toplantı yapmayı da zorunlu kılıyor. Firma, toplantı yönetimi yazılımı sayesinde size en etkili toplantı imkanını sunuyor.

Yazılımın avantajları ise;

  • Hızlı toplantı oluşturma
  • Hızlı randevu kaydı oluşturma
  • İstenilen salonu seçme imkanı
  • Toplantını gündemi belirleme

Sistem sağladığı en önemli uygulama ise toplantıya katılan katılımcıların KVKK gereği bilgilendirme için katılımcılara aydınlatma metni gönderimi yapıyor ve kişisel veriler ise güvenli bir şekilde saklanıyor.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz