Spotify aranan bir özelliği kullanıcılarına sunuyor!

0
Spotify aranan özellik
Google News Abone Ol

Dünyanın en popüler müzik servislerinden olan Spotify, kullanıcı deneyimi konusunda kimilerine göre en iyisi. Firma yeni bir özelliği kullanıcılarına sunuyor. Beklenen Spotfiy özelliği hakkında detaylar haberimizde.

Yeni özellik sayesinde telefonunuzda yer alan müzik dosyalarınızı Spotify üzerinden yütürebileceksiniz. Bu özellik Android kullanıcıları için kullanılabilir olacak. Özelliğin geleceğini ortaya çıkaran ise Twitter’da Jane Manchun Wong.

Özelliğin kullanıcılar için ne zaman kullanılabilir olacağı konusunda net bir tarih mevcut değil. Spotify’dan çok önce Youtube Müzik uygulaması bu desteği sunuyor. Popüler müzik servisi bu özelliği sunmak için biraz geç kalmış gibi görünüyor.

Spotify dünya çapında milyonlarca premium abonesiyle günümüzdeki en popüler müzik akış servisleri arasında başı çeken firmalardan. Kullanıcı deneyiminde iyi olduğundan bahsetmiştik. Özellikle sunduğu şarkı listeleri ile rakiplerinden ayrışan Spotify bakalım gelecekte farklı ne gibi özellikleri bizlere sunuyor olacak!

Daha fazlası için bizi takipte kalın. İçeriklerimizden anına haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz