Finanscepte uygulaması hacklendi! Özür mesajı paylaşıldı!

1
Finanscepte hacklendi bildirimlere tıklamayın 2

Döviz, kripto para ve borsa takibi yapılabilen Finanscepte hacklendi. Kullanıcılarına bugün erken saatlerden itibaren farklı bir bildirim gönderen uygulama, hacklendiğini ortaya çıkardı. R10 Forum’daki konuya göre, kullanıcılar uygulamanın hacklendiğini konuşuyor.

Netflix, RTÜK denetimi altına girdi! Peki şimdi ne olacak?

Finanscepte hacklendi

Kullanıcılarına “Seninle seks yapmak istiyorum, beni bu sitede ara” şeklinde bildirim gönderimi yapıldı. Birçok kullanıcı aynı şekilde bu durumu ekran görüntüsü alarak internet sitelerinde paylaşmaya başladı. Ekşi sözlük üzerinden de hızlıca entryler açılan konu, bugün sabah saatlerinde yaşanmıştı.

Finanscepte hacklendi! Boş bildirim ekranı ile bildirim geliyor
Finanscepte hacklendi. “Seninle seks yapmak istiyorum, beni bu sitede ara” şeklinde mesaj gönderiyor

Henüz 1 saat önce gerçekleşen bu olay firma yetkililerince doğrulandı ve kullanıcılarına karşı mahcup olduklarını söylediler. 500.000 + indirme sayısı bulunan uygulama birçok kullanıcısını kaybedecek gibi görülüyor.

Borsa takibi yapan birçok kişinin tercihi olan uygulama, aşağıda gördüğünüz ikinci bir bildirim göndererek servislerinin ele geçirildiğini ifade etti. Bu süreçte bir güncelleme olursa ve bir açıklama paylaşılırsa sizlerle paylaşmış olacağız.

Peki siz bu olaydan sonra uygulamayı yükler veya yüklüyse siler misiniz? Görüşlerinizi yorumlardan belirtebilirsiniz.

1 Yorum

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz