BKM Express nedir, ne işe yarar?

0

Her bankanın kendine ait bir uygulaması var tabii ki, ama hiç düşündünüz mü ya da gördünüz mü? Ortak bir banka uygulaması; BKM Express. İçerisinde Türkiye’nin en popüler bankalarıyla anlaşması sayesinde (VakıfBank, İş Bankası, Ziraat Bankası ve DenizBank) gibi bankaların kredi / banka kartlarını sisteme kaydederek kolayca ödeme yapmayı hiç denediniz mi?

Sistem sizden sadece kredi/banka kartınızın ilk 6 ve son 4 hanesini istiyor. Benim iki adet banka kartım vardı ve sisteme kaydettim.

Kızılay, Yeşilay ve LÖSEV gibi vakıflara bağış yapabilir ve anlaşma sağlanan markalarda alışverişlerinizde indirim yapabilirsiniz.

BKM Express üyesi olmak için en az bir adet kredi/banka kartına sahip olmanız gerekli. Bu işlemler sonunda 18 yaş altındakilerde ek kredi kartları ya da banka kartları varsa sisteme üye olabilirler.

Ancak bu kişilerin banka kartlarında evebeyn baş harfi ya da R harfi eklendiğinden BKM Express üzerinde soyadları bu şekilde tanımlanıyor 🙂 Benim de başıma gelmişti ilk kez üye olurken.

Tüm anlaşma sağlanan bankalara https://bkmexpress.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Örnek bir kampanyayı söyleyecek olursam A101 üzerinde 200 TL‘lik alışverişlerinizde 20 TL indirim uygulanıyor. (a101.com.tr’de geçerlidir.)

FINDEKS‘den yapacağınız kredi skoru sorgulaması normal şartlarda banka hesaplarınızda 8-12 TL arasında tutarken BKM Express’te bu işlem sadece 1 TL’dir.

Sizde aşağıdaki bağlantı aracılığıyla sisteme bağlanabilirsiniz.

https://bkmexpress.com.tr

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz