Otomasyon temelli dosyaları ile tanıdığımız Workflow artık Amerikanın büyük şirketlerinden biri olan Apple ailesine katıldı . Eleştirmenlerden tam not alan , başarılı ve popüler otomasyon yazılımı olan Workflow’u Apple satın aldı . Yapılan anlaşmanın maddi boyuttu henüz açıklanmadı.

2014 ‘ te piyasaya çıkarılmış olan otomasyon uygulaması olan Workflow sayesinde  bir dizi fotoğraftan GIF oluşturma, bir web sayfasından görüntü çekme, bir makaleyi tercüme etme, tek seferde birden fazla sosyal ağa fotoğraf gönderme gibi birçok özellik mevcut. Uygulama kullanıcıları için birçok galeri de toplanan uygulamalarının daha hızlı kullanılması sağlamış.

Apple , yeni uygulama ekibine Ari Weinstein, Conrad Kramer ve Nick Frey gibi isimleri katacak. Weinstein , verdiği röportaj da “Apple’a katılmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Workflow’u geliştirmek için uygulamamızı App Store’da görmek için sabırsızlanıyoruz.” sözlerini kullandı. Apple , yeni uygulamasını bugün ilerleyen saatlerde ücretsiz olarak piyasaya çıkaracak. Apple ileride Workflow ile nasıl projeler geliştirilecek bilinmese de uygulama İOS dışında Mac OS ‘ ta da yayınlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz