Will-burt Night Scan Işıklandırma Çözümleri İncelemesi

0
Aydınlatma Çözümleri

Will-Burt night scan taşınabilir ışık kuleleri, gece yaşanan acil olaylarda, afet durumlarında, güvenliği sağlamak amacıyla acil durum kurtarma operasyonlarında verimliliği artırmak, bunun dışında iş sahaları için sahne aydınlatma çözümleri sunmaktadır. Will-Burt night scan, bir aracın üstüne veya bir yapının çatısına, içten, çok sayıda montaj seçenekleri sunar. Işık kulesi başına sahne aydınlatma 210.000 lümen kadar aydınlatma sağlayabilir. Tek bir ürün sayesinde birden fazla görevi yerine getirmeyi sağlar. Işık kuleleri aynı zamanda bir güvenlik kamerası ile kombine edilebilir. Mobil güvenlik ve kamera çözümleri izlemek ve siteden siteye taşınabilirlik ve esneklik ile değerli bir iş sahası donanımı korumak için en iyi seçenek Will-Burt night scan olacaktır. Will-Burt mobil ve taşınabilir sahne aydınlatması için tam pan ve tilt yetenekleri ile tam gözetim çözümleri sunar.

Will-Burt modelleri nelerdir?

Night Scan 1.0 ve 1.5

Will-Burt Night Scan 1.0 ve 1.5, özellikle küçük araçlar için tasarlanmış çatıya monte, katlanır ışık kuleleridir. Çatıya monte edilebildiği gibi kurulum için ayrıca bir alana gerek yoktur. Will-Burt Night Scan 1.0 ve 1.5, küçük arazi araçları ve SUV arabalar için, küçük pick-up araçlar için kullanımı çok uygundur.

Night Scan 1.0 1.5

Geniş ışıklandırma alanı talep edildiğinde yükseltilebilen ışıklara sahip olan ışık kulesi, maksimum yüksekliğe gerek olmayan durumlarda, iş araçlarında, ekip arabaları ve küçük çekicilerde en uygun ışık kulesi çözümlerini sunar. Jeneratör ya da dönüştürücü gerekmediği için bağımsız bir durumdadır ve bütün DC çalışmaları için çalışma imkânı sağlar.

Night Scan Chief

Orta boy arama kurtarma araçlarında, hizmet arazi aracı ve çekici araçlarında tercih edilir. Dâhili alana ihtiyaç duymayan Will-Burt Night Scan mobil aydınlatma sistemleri çatıya monte yapılabildiği gibi, katlanabilen bir ışık kulesidir.

Night Scan chief

Bağımsız bir hava sistemine sahip olan Night Scan Chief, jeneratör ya da dönüştürücüye ihtiyaç olmadan çalışma fırsatı sunar.

Night Scan Powerlite

Işık kulesi modelleri içinde en geniş kullanım alanına hitap eden modellerden biridir.  Will-Burt night scan Powerlite, ağır kurtarma araçları, mobil komuta merkezleri, havaalanı kurtarma araçları, yangınla mücadele araçları ve çok yönlü çekici araçları için kullanımda çok uygundur.

Night Scan Powerlife

Hem arkaya hem öne doğru olmak üzere eşit oranda ışık verebilecek şekilde tasarlanmış mobil aydınlatma sistemi 210.000 lümene kadar ulaşabilmektedir. Maksimum ışığa ihtiyacın olduğu her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca havalı kamyon ve bütünleşik kompresörle çalıştırılabilmektedir.

Night Scan Xtreme

Zorlu arazi şartlarında, dar alanlarda maksimum yüksekliğe ulaşarak geniş ışık ortamını sağlayan modeldir. Will-Burt Night Scan Xtreme ters yöne konuşlandırılmış 360 yönlü ışık veren sistemi sayesinde, maksimum yükseklik sağlayarak ortama en rahat çalışılabilecek ışığı sağlamaktadır.

Çatıya monte edilebilen ve dahili alana gereksinim duymayan, katlanabilir ışık kulesidir. Havalı kamyon ve isteğe bağlı bütünleşik kompresörlerle de maksimum verim alınabilir.

Night scan tam dikey

Will-Burt Night Scan Tam dikey, araçların yanına ve arkasına harici olarak kurulabilen özel tasalanmış dikey monteli ışık kulesidir. Bütünleşik bir kompresöre sahip ve havalı kamyona ihtiyaç duymaksızın tam performans çalışabilmektedir. Çok kısıtlı alana sahip olan alanlarda maksimum performans alınır.

6 inç derinlikten daha kısa olmasından dolayı, kabin ve kutu arasına sığabilecek kadar ergonomik yapıda tasarlanmıştır. ayrıca kompresör kutusu, özel araç gerekliliklerine uygun olarak direğin altına, yanına yerleştirilebilmektedir.

Night Scan Dikey Işık Kulesi

Havaalanında kurtarma araçlarında, ağır vasıtalarda, tam teşkilatlı mobil komuta merkezlerinde, acil müdahale araçlarında, tercih edilen modeldir. 210.000 lümene ulaşabilen Will-Burt Night scan Dikey Işık Kulesi, maksimum yüksekliğe ulaşarak, geniş alana çok yüksek ışık yaymayı sağlar.

Night Scan Dikey

Will-Burt Night scan nerede satılır?

Will-Burt Night Scan, her türlü yüksek ışığın ihtiyaç duyulduğu alanlarda kullanılabilir. Sektöründe 20. Yılında, mobil aydınlatma sistemlerinde en iyi çözümler üreten Güvencem.com adresinden ışık kulesi modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza yönelik en doğru modele sahip olabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz