Teknokroki Gather News uygulamasında!

0
gather news

Teknokroki olarak size bir haberimiz var. Türkiye’nin en iyi haber uygulamalarından Gather News üzerinden takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan haber içeriklerini ve radyoları takip edebilieceğiniz Gather News platformunda Teknokroki olarak Teknoloji kategorisinde yer aldık. Bizi uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Kişisel haber ve radyo kaynağı olan Gather News üzerinde gündem, politika, ekonomi, teknoloji, magazin, spor, dünya, sağlık, yaşam, seyahat, eğlence, sinema, sanat&tasarım, eğitim, otomobil, dergi, edebiyat, sektörel&yerel ve müzik gibi 20’den fazla kategoriye ayrılmış şekilde haberleri takip edebilirsiniz. Türkiye yanı sıra Amerika, Almanya, Fransa, Hindistan, Rusya, Norveç ve Kanada gibi birçok ülke ve dünyadan haberleri de bulabilirsiniz.

Onlarca radyo kanalı da Gather News üzerinden takip edebilirsiniz. Sade arayüzü sayesinde birçok farklı kaynaktan içeriği tek bir noktada rahat bir şekilde takip edebilirsiniz.

Gather, uygulamasının gelişmiş arama özelliği sayesinde istediğiniz içeriği aratarak kolaylıkla bulabilirsiniz. Uygulama içinde çeşitli kaynaklardan oluşan bir fotoğraf galerisi de mevcut. Galeride araba, yaşam, doğa, seyahat, popüler, ilginç vb. gibi birçok kategoriden fotoğrafları inceleyebiliyorsunuz. 

Teknokroki’yi Teknoloji bölümü altında bulabilirsiniz. Kaynaklarınız arasında eklemeyi unutmayın. Gather iOS, Android ve Huawei AppGallery uygulamalarını App StoreGoogle Play ve Huawei AppGallery üzerinden indirebilirsiniz.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz