Ertelenen Mobil Dünya Kongresi tarihi belli oldu!

0
MWC 2021 Shanghai

Mobil Dünya Kongresi (MWC 2021) 2021 etkinliği Koronavirüs salgını nedeniyle iptal olmuştu. Etkinliğinin organizasyonunu üstlenen firma GSMA bir basın bülteninde yeni etkinlik tarihini duyurdu.

Etkinliğin 23-25 Şubat tarihlerinde yüz yüze gerçekleşmesi planlanıyor. Etkinlik Çin’in Şanghay şehrindeki SNEIC(Shanghai New International Expo Centre)’de gerçekleştirilmesi planlanıyor.

MWC 2021 Şanghay olarak lanse edilen etkinlikte 5G, Yapay Zekai IoT(Internet of Things), akıllı ev ve benzeri konular ön planda olacak. Etkinliğe katılan firmalar arasında China Mobile, China Telecom, China Unicom, Huawei, CICT, Ericsson, H3C, Nokia Shangai Bell ve ZTE gibi firmalar yer alıyor.

Yüz yüze etkinliğe ek olarak dijital ortamlarda da etkinliğin takip edilmesine olanak sağlanacak. Bu imkan dahilinde etkinliğin kapsamına, networking kısmına ve sergi kısımlarına erişebileceksiniz.

Ek olarak etkinlikte kapsama göre dört farklı geçiş kartı bulunuyor. Bunlar Çevrimiçi Geçiş, Tam Sergi Kartı, 5G Akıllı Telefon Konferans Kartı ve VIP Toplantı Kartı şeklinde. Fiyatlandırmalar ise şu şekilde:

  • Çevrimiçi Geçiş – 390 RMB (yaklaşık 468 TL)
  • Tam Sergi Kartı – 690 RMB (yaklaşık 827 TL)
  • 5G Akıllı Telefon Konferans Kartı – 6.200 RMB (yaklaşık 7430)
  • VIP Geçiş – 6.300 RMB (yaklaşık 7550 TL) *
  • Bu indirimli bir fiyattır. Orijinal fiyatı 9.000 RMB’dir (yaklaşık 10787 TL)

Etkinlikteki katılımcı sayısının düşük olacağını düşünüyoruz. Online olarak takip edenlerin sayısının ne seviyede olacağını ise göreceğiz.

Her yıl Barcelona’da gerçekleşen etkinliğin de Mart ayı yerine 2021 Haziran ayında yapılması planlanmıştı.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz