İsimtescil ile web sitenizi tek bir platform üzerinden harekete geçirin

0
İsimtescil

İsimtescil üzerinde 30 Aralık – 4 Ocak tarihleri arasında Hosting, SSL ve Sunucularda yüzde 80’ne varan indirimlerden yararlanın.

Yaşadığımız global salgının etkisiyle e-ticaret web sitelerinin sayısı gittikçe artıyor. Şirketlere reklam, yerel – küresel pazarlama, yeni müşteriler kazanma ve satış açısından büyük avantajlar sağlayan dijital ortamda nasıl bir yol izlenmesi gerekliliği de gündem konusu haline geliyor. 1998 yılından beri, hosting, sunucu, SSL, marka tescil ve marka koruma hizmetleri veren İsimtescil.net, ICANN akreditesiyle bir web sitesinin aktif hale gelip varlığını güvenli bir biçimde koruması için gereken tüm hizmetleri tek platformda sunarak internet dünyasında güvenli bir şekilde var olmayı kolaylaştırıyor. Öte yandan İsimtescil.net, 30 Aralık – 4 Ocak tarihleri arasında yüzde 80’lere varan indirimlerle kullanıcılarını fırsat dolu günlere davet ediyor.  

Türkiye’nin ilk ICANN akredite kurumu olan İsimtescil.net,  1998 yılından beri müşterilerine aktif olarak domain, hosting, sunucu, SSL, marka tescil ve marka koruma hizmetleri sunuyor. Ürünlerinin tamamının satış öncesi ve sonrası hizmetlerle müşteri üyelik panelleri üzerinden online olarak yürütülmesini sağlayan kuruluş, bir web sitesinin ilk adımından son adımına kadar tüm bileşenlerini tek bir platform üzerinden kullanıcısına sunarak internet dünyasında varlık kazanmanın en güvenilir adresi oluyor. İsimtescil.net, 30 Aralık – 4 Ocak tarihleri arasında Hosting, SSL ve Sunucularda yüzde 80’ne varan indirim oranlarıyla işe başlamanın tam zamanı diyor.

Dijital dünyaya ilk adım: Domain / Alan Adı

Dijital teknolojilerin hayatımızın her alanına girdiği günümüzde, bir işletmenin web sitesi tartışmasız en değerli varlığı olarak kabul ediliyor. Domain yani alan adı satın almak ise internette var olmanın ilk adımı olduğundan büyük bir özen gerektiriyor. Web sitesi alan adı bir işletmenin internet üzerinde dünya çapındaki birincil adresiyken bir pano görevi görüyor ve potansiyel müşterilerinizi, nerede olduğunuzu ve hangi ürün veya hizmetleri sağladığınızı bildiriyor. İsimtescil.net’in uzmanları domain / alan adınızı seçerken en uygun adımı atmanız için  size destek veriyor.

Hosting hizmeti ile dünyayla bağlantı

Bir web barındırma hizmeti sağlayıcısı olan hosting,  müşterilere alan ve bağlantı sağlayan veri merkezleri ve dev sunuculardan oluşuyor. Web sitesi sahiplerinin verilerini ve web sitesini sunucularında barındırmak için hosting hizmeti alması gerekiyor. Bu hizmetler internete bağlı sunucular olarak adlandırılan özel bilgisayarlara sahipken kesintisiz bir biçimde çalışıyor. Ayrıca etki alanı kaydı, e-posta barındırma hizmeti, internet bağlantısı, gelişmiş güvenlik özellikleri ve daha fazlası gibi farklı nitelikleri olan hosting hizmeti, İsimtescil.net tarafından farklı paketler halinde servis ediliyor.

SSL ile güvenli bir bariyer

‘Web Server Sertifikası’, ‘Güvenlik Server Sertifikası’, “Dijital Sertifika” olarak da de bilinen SSL (Secure Socket Layer) teknolojisi, kullanıcılar ve e-ticaret siteleri arasındaki şifrelemeyi sağlayan, standart haline gelmiş bir uygulama olarak kabul ediliyor. SSL sertifikaları; kredi kartı numaraları, kullanıcı adları, şifreler, e-postalar gibi hassas bilgilerin bilgisayar korsanları ve kimlik hırsızları tarafından çalınması veya tahrif edilme riskini azaltmak için milyonlarca çevrimiçi işletme ve kişi tarafından kullanılıyor. Temel olarak SSL, sadece kontak kurmayı amaçlayan iki taraf arasında özel bir iletişime izin veriyor. E-ticaret siteleri için zorunlu olan SSL, ilerleyen aşamalarda tahsilat alt yapısı sunan şirketlere ya da bankalara yapılacak sanal pos başvurularının kabul edilmesi için bir koşul olarak görülüyor ve bu sertifika olmadan ödeme alınmasına izin verilmiyor

Markanızın mülkiyet hakkını satın alın  

Ürün veya hizmetlerin hedef kitleye nasıl sunulacağını belirledikten sonra şirketler, kurumsal kimliklerini yapılandırıyorlar ve özel isimlere, logolara veya tasarımlara sahip oluyorlar. Bu özel yapılanmalar, markayı tanımlıyor ve şayet aynı veya çok benzer bir isim, logo ya da tasarım farklı bir marka tarafından da kullanılıyorsa markanın tüketiciler nezdinde özelleşmesi mümkün olmuyor.  Markanın kime ait olduğunu belgelendirme şekli olan Marka Tescili, en önemli sınaî haklardan biri olduğu için birçok kurum ve şirket tarafından başvurulan bir kayıt altına alma işlemi olarak karşımıza çıkıyor. İsimtescil.net; markanın başvurusundan hukuki süreçlere, marka araştırmaları ve analizlerinden markaların ticari bir değere dönüştürülmesine kadar geçen her aşamada 360 derecelik hizmet zenginliği sunarak sınai mülkiyet haklarını güvence altına alıyor

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz