HyperX, FaZe Clan’ın Resmi Oyun Mikrofonu Ortağı Oldu!

0
HyperX FaZe Clan

HP’in oyun sektöründe ve e-sporda marka lideri, oyuncu çevre birimi ekibi HyperX, e-spor ve oyun yaşam tarzı organizasyonu olan FaZe Clan’ın Resmi Oyun Mikrofonu Ortağı olduğunu duyurdu. Bu yeni iş birliği ile birlikte, FaZe Clan bünyesinde bulunan çeşitli dallardaki üst sınıf içerik üreticileri, HyperX ’in birinci sınıf mikrofonlarını kullanacak.

Oyun endüstrisi liderleri olarak bu girişim, oyun topluluğu için etkili anlar yaratmayı hedefleyen FaZe Clan ve HyperX ‘in ortak amaçlarını destekliyor. HyperX ile yapılan bu iş birliği ile FaZe Clan ‘ın FaZe Apex, FaZe Sway, FaZe Pamaj gibi farklı kişiliklerini ve son #FAZE5 Challenge’ın galiplerini de destekleyecek. HyperX ve FaZe, müzisyenler, profesyonel sporcular veya moda ikonları ile yapılan işbirliklerine ve farklı deneyimlere yabancı değiller. Oyun sektöründe ufukları genişletmek için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorlar.

HyperX Stratejik Pazarlama Müdürü Stephanie Winkler “FaZe Clan ile birlikte çalışmak, HyperX ‘e dünyanın dört bir yanındaki oyun içeriği yaratıcılarını en yüksek kalitede mikrofonlarla donatma imkanını veriyor.” diyerek şöyle devam etmiştir. “Dünyanın en popüler e-spor ve eğlence organizasyonlarından biri olan FaZe Clan ve içerik yaratıcıları, ekipmanlarının yayın ve prodüksiyon süreçlerinin zorlu ihtiyaçlarını karşılamasını ve uzun ömürlü olmasını bekliyor. HyperX, FaZe ekibini üst seviyedeki içeriklerini üretmesi için, eşsiz tarzıyla üst seviye performans sağlayan şık, kondenser mikrofon serisi QuadCast ile donattığı için gurur duyuyor.” demiştir.

FaZe Clan ‘ın Resmi Oyun Mikrofon Ortağı olarak HyperX ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.” diyen FaZe Clan CRO ’su Jeff Pabst, “Bu iş birliği ile birlikte hem FaZe Clan, hem de HyperX ‘in dünya çapındaki hayranları için sınıfının en iyisi içerikleriyle oyun kültürünü şekillendirme vizyonu, organik olarak bir araya geldi. Bu da, dijital kanallarımızdaki içerik oluşturucularımız ve podcast formatındaki arayışlarımız için büyük bir kazanç.” demiştir.

Bunlara ek olarak, özel yayın etkinlikleri, özel video ve sosyal medya içeriğine erişim, FaZe Klanı’nın yetenekleriyle tanışma, hediye ürünler ve çok daha fazlası önümüzdeki ortaklık organizasyonlarında yer alacaktır.

HyperX Hakkında

18 yıldır HyperX ’in amacı, tüm oyuncular oyun çözümleri geliştirmek olmuştur. HyperX, üstün konfor, estetik, performans ve güvenilirlik sunan ürünleri sunmasıyla tanınmaktadır. “WE’RE ALL GAMERS ” sloganı ile HyperX, oyun kulaklıkları, klavyeleri, fareleri, USB mikrofonları ve konsol aksesuarları, en zorlu ürün özelliklerini karşıladığı ve sınıfının en iyisi bileşenleri ile üretildiğinden dolayı dünya çapında ünlü temsilciler, profesyonel oyuncular, teknoloji meraklıları ve aşırı hız aşırtmacıların yanı sıra sıradan oyuncuların da tercihidir. Daha fazla bilgi için lütfen www.hyperxgaming.com adresini ziyaret edin.

FaZe Clan Hakkında

2010 yılında kuruluşundan bu yana FaZe Clan, yenilikçi orijinal içeriği ve tüm sosyal platformlarda bir araya gelen 350 milyondan fazla yüksek etkileşimli küresel hayran kitlesi ile tanınan dünyanın en önde gelen ve etkili oyun organizasyonu olarak kendini kanıtlamıştır. FaZe Clan, oyun, spor, kültür ve eğlencenin merkez üssünde rakipsiz bir konuma sahiptir ve yeni neslin içeriği, oyunları ve mağazaları nasıl tüketeceğini yönlendirir. 85 farklı kişilikten oluşan nüfuzlu kadroları, birinci sınıf oyunculardan, ilgi çekici içerik yaratıcılarından ve NBA yıldızı Ben Simmons, Lebron “Bronny” James Jr ve Lil Yachty dahil olmak üzere oyun dünyasının ötesinde bir yetenek karışımından oluşuyor.

Organizasyonun eşsiz espor bölümünde Fortnite, FIFA, FIFA Mobile, PUBG, PUBG Mobile, Rainbow Six, Call of Duty League (Atlanta FaZe), VALORANT, Rocket League ve CS:GO’nun da aralarında yer aldığı onlarca dünya şampiyonluğu kupası bulunan on rekabetçi takım yer alıyor. Buna ek olarak, FaZe Clan, Champion, NFL, Manchester City FC, Lyrical Lemonade, Kappa, CLOT, LA Kings ve daha fazlası dahil olmak üzere ortaklarla ilham veren bir giyim serisi ve sınırlı sayıda iş birlikleri sayesinde aranan bir moda ve yaşam tarzı markası haline geldi. Bizi @FaZeClan, @FaZeApparel ve @FaZeUpdate’i takip edebilirsiniz.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz