Honor kablosuz araç şarj cihazı sertifikada ortaya çıktı!

0
Honor kablosuz araç şarj cihazı

Huawei’nin sattığı Honor bu süreçte piyasaya süreceği ilk modeller V40 serisi altında toplanıyor olacak. Ocak ayında tanıtmasını beklediğimiz seride 45W kablosuz şarj desteği sunulması bekleniyor.

Honor kablosuz araç şarj cihazı sertifika

Telefon modeline ek olarak kablosuz şarj desteği sunan bir araç şarj cihazı ortaya çıktı. Honor markası ile ortaya çıkan ürün CK030 kod numarasına sahip.

Hali hazırda Huawei markasının bu kod numarası ile satılan bir araç şarj cihazı bulunuyor. Söz konusu cihaz 23 Aralık tarihinde Honor tarafından sertifikalandırılmış.

Honor kablosuz araç şarj cihazı Huawei satış

Huawei Mate 40 serisi ile piyasaya sunduğu kablosuz şarj destekli araç şarj cihazıyla 50W seviyesine kadar destek sunuyor. Bir e-ticaret sitesinde listelenen ürünün de kod numarası CK030 şeklinde.

Honor kablosuz araç şarj cihazı Huawei

Honor markasının üründe olduğu gibi ön yüzde Huawei markası konumlandırılmış.

Honor, Huawei markasının ürününe benzer bir ürünü sertifikalandırdığı için özelliklerin de aynı olmasını bekliyoruz. Huawei tarafından satışa sunulan ürün 329 yuan (yaklaşık 382 TL) fiyat etiketine sahip. Honor da kablosuz araç şarj cihazının satışa sunduğunda benzer bir fiyat ile piyasaya sunması bekleniyor.

Honor her ne kadar Huawei çatısı altından ayrılmış da olsa galiba birtakım teknolojiler konusunda faydalanıyor olacak gibi görünüyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz