Samsung Galaxy Watch 4 FCC’de ortaya çıktı!

0
Galaxt Watch 4

Geçtiğimiz günlerde 3C sertifikasyon listesinde görünen Samsung Galaxy Watch 4 akıllı saat modeli şimdi de farklı bir kurumda listelendi. Galaxy Watch 4 şimdi de FCC (Federal Communication Commission)’nin sitesinde listelendi. Model numarası SM-R885 olan modelin bazı özellikleri de belli olmuş oldu.

Söz konusu modelin LTE opsiyonu sunduğunu söyleyebiliriz. İlk gelen bilgilerde Galaxy Watch 4 modeli için sızan Samsung‘un akıllı saatinin model numarası SM-R880 şeklindeydi. Model boyutları ile ilgili bilgi FCC listesinde yer almasa da 41mm boyutunda ikinci bir versiyonu olması bekleniyor. Ses çalma özelliği de olacak Galaxy Watch 4 akıllı saat modelinde dual-band Wi-Fi, NFC, GNSS ve Bluetooth da yer alıyor.

Yeni Galaxy Watch batarya olarak 240mAh kapasiteli bir pile sahip olacak. Böylece Galaxy Watch 3 ve 4 serisi pil olarak aynı seviyede bir bataryaya sahip olmuş olacak. 41 mm boyut için bu durumun söz konusu olduğunu düşünürsek daha büyük modelde de benzer kapasiteli bir bataryayı göreceğiz demektir.

Samsung Galaxy Watch 4 kablosuz şarj

Galaxy Watch 4 Kablosuz Şarj ile geliyor

Galaxy Watch 4 Qi standardında kablosuz şarj desteği sunuyor. Bu destek öncül modellerde de vardı. FCC, cihazın kablosuz şarj desteğini test ederken kullandığı cihaz EP-OR825 model numarasına sahip. Söz konusu cihaz Galaxy Watch 3 ve Watch Active 2 modellerini de destekliyor. Galaxy Watch 4 böylelikle 5 Watt ile şarj olabilecek.

3C listesine göre Galaxy Watch 4 modeli şarj aletiyle gelmeyeceği öne sürülüyor. Yine de öncül modellerin de desteklediği aynı şarj modülünü kullanmaya devam edebilir Samsung. Bu sayede firma maliyetleri düşürerek yeni Galaxy Watch modellerini daha uygun bir fiyat ile kullanıcıyla buluşturabilir.

Galaxy Watch 4 Tanıtım Tarihi

FCC listesinde yer almasıyla yakın bir tarihte satışa sunulacağını söyleyebileceğimiz Galaxy Watch 4 modeli için Ağustos ayına kadar bir tanıtım, duyuru gerçekleştirilmesi bekleniyor. Bakalım yeni Galaxy Watch modeli beklentinin üstüne çıkabilecek mi? Yoksa beklenen özellikleriyle mi bizlerle buluşacak?

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz