DJI Mini SE: En küçük ve ucuz DJI drone’u olabilir!

0
DJI Mini SE

Drone konusunda dünyadan belki de en popüler marka olan DJI, yeni bir modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Sızıntılara göre DJI Mini SE isimli drone modeli markanın en uygun fiyatlı ürünü olması bekleniyor. Söz konusu fiyatın ise 299 dolar seviyesinde olması bekleniyor.

Amerikan zincir mağaza Walmart raflarında görünen DJI Mini SE modelinin başlangıç fiyatı 299 dolar olacak gibi görünüyor. Yeni drone modeli DJI Mini 2’nin uygun fiyatlı modeli değil, 2019 yılında satışa sunulan DJI Mavic Mini’nin daha ucuz bir versiyonu gibi görünüyor.

DJI Mini SE özellikleri

DJI Mini SE özelliklerine baktığımızda 2.7K çözünürlüğünde video çekebilen bir kamera ve 4km kablosuz menzil desteği ile gelmesi bekleniyor. Mini SE’de Ocusync desteği olması beklenmiyor.

DJI Mini SE 100 dolar civarı daha uygun bir fiyat ile gelmesine karşın daha iyileştirilmiş bir plastik kasa ile gelecek gibi görünüyor. Boyut ve ağırlıkları nedeniyle kayıt gerekliliklerinin altında değerlere sahip olacak gibi görünen DJI Mini SE çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz güzel bir oyuncak gibi duruyor.

Ürünün fiyatının da 299 dolar (vergisiz yaklaşık 2.500 TL) fiyat ile en uygun fiyatlı DJI drone modeli olabilir.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçerikierimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın!

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz