Denizbank ve Hepsiburada online alışveriş için iş birliğine gitti

0

Denizbank ve Hepsiburada teknolojik iş birliğine gittiler. İş birliği neticesinde online alışverişi herkes için kolaylaştırmak hedefleniyor.

Bu kapsamda Hepsiburada üzerinden yapılan alışverişlerde DenizBank hesabı olsun olmasın herkes, ihtiyaç anında şubeye gitmeksizin ve herhangi bir ek masraf ödemeksizin anında online kredi imkânından faydalanabiliyor.

Online Alışveriş Kredisi Kapsamı

Kullanıcılar Hepsiburada üzerinden 750-15.000 TL arasındaki alışverişleri için DenizBank tarafından 7 gün 24 saat sunulan Online Alışveriş Kredisi seçeneğinden faydalanabiliyor.

  • DenizBank müşterisi olan kullanıcılar, kredi başvurularının onaylanmasının ardından kredi evraklarını online ortamda onaylayarak kredi imkânından anında yararlanabiliyor.
  • İlk defa DenizBank müşterisi olacak kullanıcılara için ise kredi cevabının anında verilmesinin ardından, gerekli evrakların ve imzaların alınabilmesi için adreslerine kurye randevusu atanıyor. Bununla birlikte alışveriş kredisine ait dokumanlar online ortamda kolayca tüketicinin kendisi tarafından onaylanabiliyor.
  • Ek olarak, DenizBank’tan ilk kez kredi kartı çıkararak alışverişlerini gerçekleştiren tüketicilere de ilk iki alışverişte 50’şer TL indirim sunuluyor.

Online Alışveriş Kredisi kapsamında Hepsiburada’da oluşturulan sepette seçili ürünlere uygulanan 12 aya kadar vade farksız; “0 faiz” fırsatı sunuluyor. 60 aya kadar yapılan vadelerde ise Denizbank tarafından Hepsiburada müşterilerine özel sunulan avantajlı ödeme planları ile alışverişler daha kolay hale geliyor. Her yıl Kasım ayında gerçekleşen ve yılın en avantajlı alışveriş günü olan “Efsane Cuma” öncesinde tüketicilere ihtiyaçları olan ürünleri satın almak için alternatif bir finansal destek sunulmuş oldu. Şubeye gitmeden, sigorta gerektirmeyen ve dakikalar mertebesinde onaylanan bir tüketici finansmanı dönemi başlıyor.

Hepsiburada online alışveriş konusunda akla ilk gelen alışveriş sitelerinden birisi. Sektöründe ilklerden olmasına karşın birtakım yenilikler ve yeni iş birlikleri gerçekleştirmeye/duyurmaya devam ediyor. Yenilik sunmayan kurum ve kuruluşlar zaman içerisindeki dönüşüme yenik düşüyorlar. İstedikleri noktaya ulaşamayarak ya veda ediyor ya da belirli bir hacim içerinde devam etmeye çalışıyorlar.

Söz konusu anlaşmanın detayları, DenizBank Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen toplantıda paylaşıldı. Toplantıda DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ve Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ da yer aldı.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz