WhatsApp Kullanımını Kolaylaştıracak 2 Yeni Özellik Geliyor!

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp gelecek olan önemli 2 özellik ile kullanımı daha kolay ve pratik hale gelecek.

0
WhatsApp bas konuş özelliği

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp gelecek olan önemli 2 özellik ile kullanımı daha kolay ve pratik hale gelecek.

Sunulacak özellik ile artık ses kaydı gönderirken kayıt tuşuna basılı tutmanız gerekmeyecek. Yeni özelliğin Beta testi Android kullanıcıları tarafından başladı.

WhatsApp’taki Yeni Özellik Nasıl Kullanılıyor?

Ses kayıt tuşuna basılı tutarken yukarı kaydırarak butonu kilitlemeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra elinizi ekranda tutmak zorunda kalmadan ses kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

WhatsApp’a Gelecek Olan Diğer Özellik Ne?

Gelen bir diğer önemli yenilik ise sesli mesajınızı karşı tarafa iletmeden önce dinleyebilecekseniz. Böylelikle hatalı sesli mesaj gönderme sorunu da ortadan kalkmış oluyor. Gelecek olan bu önemli 2 yeniliğin yakın zamanda tüm Android kullanıcılarına sunulmasını bekliyoruz.

Çok daha önceleri gelmesi gereken bir özellik nihayet bu kadar popüler olan bir uygulamaya gelmiş bulunuyor. Facebook‘un böylelikle WhatsApp ile ilgili tüm planlarının saçma – Snapchat uygulamasındaki Snap özelliğinin klonu diyebileceğimiz Durum özelliği – olmadığını da görmüş oluyoruz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz