WhatsApp karanlık mod artık Android’te

0
Whatsapp karanlık modu 2

WhatsApp karanlık mod güncellemesi Android işletim sistemiyle tanıştı. Birçok serviste ve özellikle işletim sisteminde yer alan özellik uygulamalara da geliyor.

Twitter başta olmak üzere, Android ve iOS işletim sistemleri de karanlık mod özelliği sağlıyordu. Ancak tabii ki karanlık özelliği uygulamaları otomatik olarak dahil etmiyor.

WhatsApp karanlık mod Android’e geldi

Gözleri yormayan bir ışık ve pil tasarruf özelliği bulunan karanlık mod, yavaş yavaş uygulamalara gelmeye başladı. iOS 13 ve Android 10’un başlangıç özellikleri arasında yer alan dark theme yavaş yavaş uygulamalara yayılıyor.

Xiaomi modellerinde de gözlemlenen ve hatta zamanlı olarak kurulup kapatılabilen bu mod (Xiaomi’ye özgü), Facebook’un da himayesi altına girdi.

2.20.13 beta sürümüyle birlikte gelen güncelleme; aşağıda gördüğünüz gibi sohbetler → tema → karanlık seçenekleriyle açılıyor.

WhatsApp karanlık mod

Beta programına katılmamış olanlar aşağıdaki linkten APK olarak ilgili beta sürümü indirebilirler. Not: Play Store dışından yapılan indirme olacağından yaşanacak sorunlardan TeknoKroki.com sorumlu değildir.

https://www.apkmirror.com/apk/whatsapp-inc/whatsapp/whatsapp-2-20-13-release/whatsapp-messenger-2-20-13-android-apk-download/

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz