WhatsApp grup konuşmaları izlenecek iddiasına yanıt gecikmedi!

0
WhatsApp grup dinleme

WhatsApp grup konuşmaları dinlenecek yönünde ortaya çıkan iddia ve ses kayıtlatına yanıt gecikmedi. Milletvekilinden açıklama geldi. Ortaya atılan ses kaydı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’nde yasa tartışması yapıldığı düşünüldü. Yapılan bu dedikodulara ise yanıt gecikmedi. Adalaet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) milletvekili, konuyla ilgili açıklama yaptı.

WhatsApp grup konuşmaları

Zor günlerden geçtiğimic COVID-19 salgını nedeniyle dün akşam saatlerinde büyük şehirler ve Zonguldakta sokağa çıkma yasağı ilan edilmişti. Yasağın ilk dakikalarında bu iddiaya ilişkin milletvekilinden açıklama geldi. Son günlerde TBMM içerisinde İnfaz Yasası tartışamalarının yapıldığının altını çizen Şahin, pazartesi gününe kadar da böyle konunun gündemde olmadığını dile getiriyor.

Kişisel Twitter hesabından açıklama yapan Adalet ve Kalkınma Partisi Gaziantep Milletvekili Ali Şahin: ” Whatsapp grupları ile ilgili TBMM’de kanuni düzenleme gibi dolaşan asılsız bir haber ve ses kaydı var. TBMM’de Pazartesine kadar görüşeceğimiz yasa tasarası içerisinde böyle bir kanun maddesi olmadığı gibi görüşülen yasa İnfaz Yasasıdır. İtibar edilmemeli!” dedi.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz