Twitter’ın Super Follow özelliği hakkında yeni detaylar!

0
Twitter Super Follow

Twitter’ın henüz faaliyete geçmeyen Super Follow özelliği hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Özellik ile ilgili kısaca bilgi verecek olursak Patreon benzeri ücretli abonelik servisi olarak düşünebiliriz. Uygulamanın ortaya çıkan detaylarına baktığımızda yetişkinlere yönelik ve Reality TV içeriklerinin de dahil olduğunu görüyoruz. Başvuruda bulunabilmek için de belirli koşullar söz konusu.

Twitter Super Follow Şartları

Başvuran içerik üreticisinin 18 yaşından büyük olması, 10000 binden fazla takipçisi olması ve son 30 gün içinde en az 25 paylaşım yapmış olması gerekiyor.

Twitter Super Follow özellikliği şartları

Twitter Super Follow özelliğini yakında duyuruyor olacaktır. Geçtiğimiz günlerde Tip Jar bağışları, Blue üyelikleri ve hava durumu hizmeti gibi birçok ücretli içeriğini yayına aldı. Önümüzdeki günlerde Super Follow özelliği de aktif olacaktır. Bu özelliğin aktif olması ile birlikte yüksek aktivite içinde olmayan hesaplar da daha fazla aktif olmaya başlayacaktır. Bu sayede Twitter içerisindeki etkileşim seviyesinde de bir artış yaşanacaktır.

Söz konusu özellik ülkemizde aktif olduğunda nasıl bir etki yaratır? Bunu deneyimleyip de görmekte fayda var. Takip ettikleri insanları desteklemek isteyen kullanıcılar mutlaka olacaktır. Ancak daha çok yayıncıları için farklı alternatifler yaygınlaşmış olsa da sadece sosyal medya üzerinde içerik üreten kullanıcılar için – özellikle Twitter tarafında – bu konular pek gelişken değildi. Firma yaptığı yeni satın alımlar ve eklediği özellikler ile bu yönlerini de iyileştirme yolunda ilerliyor gibi görünüyor.

Bakalım Twitter’ın Super Follow özelliği global anlamda ne kadar başarılı ve konuşuluyor olacak?

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz