Instagram’a Bilgisayardan Gönderi Atmak: (Programsız!)

0

Aramızda Instagram’ı olmayan “yok” denilecek kadar azdır. Peki dürüst olarak konuya giriş yapmak istiyorum. Maddi durumunuz elverişli değildir, bilgisayarınız olup, akıllı telefon / tabletiniz olmayabilir. Bugün size hiç bir program kullanmadan Instagram‘a gönderi atmayı göstereceğim! Yazımızın sonunda gösteren kişinin de videosunu koyacağım çünkü, o kişinin videosundan öğrendim. Emek çalmak istemem. Öncelikle profilinizi açıyorsunuz “girişli olarak” ardından adımları sizlere göstereceğim.

 

  

Bu arada hatırlatma: Ben veya Tekno Kroki hesabı dışında herhangi bir platformda sizlerle sitemizle alakalı  temasa geçilirse dikkate almayınız, teşekkürler.

Açtıktan sonra profilinizin herhangi bir yerinde sağ tıklayıp, “İncele”ye basınız. Ardından görselde işaretlediğim yeri seçmelisiniz.

 

 

Ardından sayfanızı yenilediğiniz de, tıpkı telefondan girmiş gibi olacak ve normal şekilde fotoğraflarınızı atabileceksiniz. Hem tamamen güvenli, hem de Instagram’ın kendi sitesi. Bahsettiğim video: https://www.youtube.com/watch?v=quq6ysL2qNU&t=1s

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; herkese iyi paylaşımlar dilerim.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz