Domino’s Pizza WhatsApp hattı kullanıma açıldı!

1

Türkiye’nin en büyük zincir pizza şirketlerinden birisi olan Domino’s Pizza; gerçekleştirdiği atılımlarla adını üst sınıfa çıkartıyor. Sipariş yelpazesi bakımından son iki yıl içerisinde trend olan WhatsApp üzerinden sipariş firmaların müşterilerine en hızlı yoldan sipariş imkanı sunduğu altyapılardan birisi. Bununla birlikte Domino’s da bu özelliğini müşterileri için aktif hâle getirdi.

Domino’s Pizza WhatsApp hattı bir tık uzaklıkta

Kullanıcılar artık 444 33 22 numaralı telefona gönderecekleri WhatsApp mesajıyla Domino’s ürünlerini diledikleri gibi sipariş verebilecek. Müşteri Hizmetleri hattını aramakla sıra beklemeden veya internet paketiniz yoksa “Sadece WhatsApp Paketi olan tarifeler de çok revaçta.” dilediğiniz gibi işleminizi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yukarıdaki paylaştığımız numaraya WhatsApp Web kullanarak rehbere kayıt etmeye gerek kalmadan; https://wa.me/904443322 bağlantısına tıklayarak mesaj atabilirsiniz.

Domino's Pizza

Tabii ki bu sistemi kullanırken bazı bilgilere dikkat etmek gerekiyor; bunların en önemlisi ise kişisel bilgi paylaşımı. Yani tam olarak şunu demek istiyoruz; buradan göndereceğiniz mesajlar da kayıt altına alınıyor. Dolayısıyla sadece sipariş için gerekli bilgilerinizi sağlayın. Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası, sosyal medya hesap şifresi, anne kızlık soyadı ve/veya benzeri kişisel bilgilerinizi KESİNLİKLE PAYLAŞMAYIN; sadece bu hat için değil, WhatsApp’taki bütün bot/sipariş hatlar için bu duruma mümkün mertebe dikkat edin.

Domino's Pizza

1 Yorum

  1. Tekirdağ Çorlu Domino’s pizza sipariş vermiştim 1bucuk saat de gelmedi aradım.bana verdikleri cevap gelmişler kapıyı kimse açmamış bana ayit olmayan bir telefon numarası söylediler aramışlar ulasamamislar

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz