EXXEN üyelik fiyatı

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı EXXEN üyelik fiyatı açıklamasını yaptı. Dijital platform uygulaması olarak yayımlanacak olan EXXEN, Netflix rakibi olacak gibi görünüyordu. Ancak görünüşte öyle olmayabilir. Uzunca süredir beklemede olan web sitesinde geçtiğimiz günlerde tarih verilmişti. Öğrenci ve gençlere yönelik dijital yayın platformu kurmayı amaçlayan Acun Ilıcalı, uygun bir fiyat bilgisi açıkladı. Resmî Instagram hesabından duyuru yapan Ilıcalı, 1 Ocak 2021 tarihinde üye olunabileceğini söyledi.

EXXEN üyelik fiyatı ne kadar olacak?

Tek bir üyelik ücreti sunulacak olan platforma ilk kez üye olunacağı durumda ilk 7 gün ücretsiz izleme şansı sunulacak. Bu bağlamda 1 Ocak 2021 tarihinde üye olunması durumunda 8 Ocak 2021 tarihinde ücretli olarak üyelik alınabilecek.

EXXEN üyelik fiyatı

Konuşanlar, Tolga Çevik Tolgshow gibi programların transfer edildiği uzunca süre önce duyurulmuştu. YouTuberların da olması beklenen platform merakla bekleniyor. Aynı zamanda web sitesi paylaşılan platformun mobil uygulamasının olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Android uygulaması hala bulunmayan Exxen iki farklı üyelik seçeneği sunuyor. Bunlardan söz konusu hikayedeki rakam olan 9,90 TL reklamlı seçenek. İkinci seçenekte ise reklam bulunmuyor ve ücreti 19,90 TL olarak belirtilmiş.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

2 Yorumlar

  1. Netflix, Amazon varken yetişkinlerin ilgisini çekmeyecek ama çocukların Youtube gibi mecralarda sürekli karşılaştıkları ünlüleri bünyesinde bulundurmasından dolayı ebeveynleri üyeliğe itecek platform. Normal şartlarda başarılı olması zor ama biz ülkece kimlere para kazandırmadık ki…

  2. Her içeriğin bir alıcısı bulunuyor. Bulunmadığı durumlarda ise o içerik kaybolup gidiyor. Exxen, şimdilik daha genç bir kitleye yönelik platform olma hedefiyle yola çıktı. Tam olarak nasıl bir platforma dönüşeceğini süreç gösterecek bize.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz