Samsung iddiaları yalanladı! Galaxy Note serisi sona ermiyor!

0
Galaxy Note Serisi devam ediyor

Daha önceleri sızan bilgiler Galaxy Note serisiyle özdeşleşen S-Pen desteği diğer ürünlere de sunulacağı yönündeydi. Bu bilgilere dayanarak yeni bir Note modeli yerine Galaxy S21 serisinde ve katlanabilir akıllı telefon modellerinde S-Pen desteği sunulacağı aktarılmıştı. Ancak yeni bir Note modeli gelebilir.

Daha önce Mobil Bölüm Başkanı Toh tarafından yapılan açıklamalar arasında “En sevilen özellikler diğer ürünlere de gelecek” ifadesinden yola çıkılarak Galaxy Note serisinin sona ereceği bilgisinin dolaylı bir şekilde paylaşıldığı iddia edilmişti. Ancak bugün Günet Kore merkezli haber ajansı Yonhap News‘e bilgi veren bir Samsung yetkilisi bu iddiaları yalanladı. Başkan Toh tarafından yapılan açıklamanın bu anlama gelmediğini belirtti.

Ancak gelecekte Galaxy Note serisi sona erecek mi? Yoksa dolu dizgin yoluna devam edecek mi? Bu sorulara cevap verilmezken bizce yakın gelecekte bu olası değil gibi görünüyor. Zira Galaxy S21 serisinde S-Pen desteği sunulacak olsa da bir yuva bulunmayacak. Katlanabilir akıllı telefon modellerinde de bu destek sunulsa bile modeller ile birlikte gelmesi beklenmiyor.

Bu bilgiler doğrultusunda 2021 yılının Ağustos ayında uzun bir zamandır olduğu gibi yeni bir Galaxy Note modeli bizlere merhaba diyecek. Ancak farklı versiyonlar olur mu olmaz mı bilinmez. Samsung yıl içerisinde birçok seride ve segmentte ürünü satışa sunduğu için tepe modellerde olan özelliklerin bir kısmı takip eden daha düşük segmentteki cihazlarda sunulduğunu görebiliyoruz.

Bakalım Samsung 14 Ocak tarihinde gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde bize neler sunacak?

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz