Samsung Galaxy S10 ve Note 20 serisi için Aralık güvenlik güncellemesi!

0
Samsung Aralık Ayı Güvenlik Güncellemesi
Google News Abone Ol

Genellikle aylık periyotlar halinde yayınlanan güvenlik yamaları dönem dönem önemli açıkları, sorunlarını giderebiliyor. Samsung, yakın dönemde yıllık bazda satışa sunduğu akıllı telefon adedinde düşüşe gitmiş olsa da bazı dönemler çok fazla Samsung modeli duyabiliyoruz. Yine de güncelleme konusunda eskisine göre daha iyi konumda olmaya çalışıyor. Bu doğrultuda Galaxy S10 ve Note 20 serisi için Aralık ayı güvenlik güncellemesini dağıtmaya başladılar.

Güncelleme Avrupa’daki bazı ülkelerdeki Exynos 990 kullanan Galaxy Note 20 5G ve Note 20 Ultra 5G modelleri için erişime açıldı. Güncellemede önemli bir özellik yer almıyor olsa da Aralık ayındaki güvenlik düzeltmeleri yer alıyor.

Galaxy S10 global modeli de güncellemeyi almış durumda. Güncellemenin yaklaşık boyutu 120 MB seviyesinde. Güncellemenin boyutundan da çok fazla bir yeniliği kullanıcılara sunmayacağını anlayabiliriz.

Güncelleme diğer ülke ve bölgelerdeki cihazlara da ulaşacaktır. Telefonunuzdan güncellemeyi Ayarlar>Yazılım Güncelleme kısmından elle de kontrol edebilirsiniz.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz