Samsung 6 Ocak tarihinde yeni ekran teknolojilerini tanıtacak!

0
Samsung First Look 2021

Güney Koreli Samsung Ocak ayını bir hayli hareketli geçirecek gibi görünüyor. Şirket yeni ekran teknolojilerini tanıtacağı bir etkinliği duyurdu. 14 Ocak tarihinde Unpacked etkinliği kapsamında yeni Galaxy S21 serisini tanıtması beklenen Samsung daha önce 12 Ocak tarihinde yeni Exynos işlemcisini duyuracağını açıklamıştı. Şimdi de 6 Ocak tarihinde ekran teknolojileri üzerine bir etkinlik gerçekleştireceğiniz duyurdu.

First Look 2021 ismiyle duyurulan etkinlik TSİ 6 Ocak saat 16.00’da gerçekleşiyor olacak ve Samsung’un sitesi üzerinden takip edilebilecek.

Samsung TV modellerinde, akıllı telefon ve bilgisayarlarda gelecekte kullanılabilecek ekranlar üzerine bir etkinlik gerçekleştirecek olabilir. MicroLed ve Mini-Led teknolojilerine odaklanılabilinir. Quantum Mini-Led’ten de bahsedilebilir.

Kısacası Samsung Ocak ayında yeni teknolojilerini duyurmak adına oldukça aktif bir süreç geçirecek. Burada tanıtılacak ekran teknolojileri 2021 yılının ikinci yarısındaki akıllı telefon modellerinde göreceğimiz ekranlardan ziyade daha ileriki yıllarda piyasaya sürülecek modellerde yer alabileceğini belirtelim. Yine de bizleri gelecekte nelerin beklediğini görebilmek için güzel bir etkinlik.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz