Galaxy A03 tasarım detayları ortaya çıktı!

0
Galaxy A03

Samsung Galaxy A serisi altında giriş seviyesinden tepe seviyesine kadar birçok kitleye uygun modelleri piyasaya sürüyor. Geçen yıl piyasaya sürülen Samsung Galaxy A02 modelinin halefi Galaxy A03 ile ilgili bilgiler ortaya çıktı.

Plastik bir kasayla gelecek Galaxy A03 6.5 inç boyutunda Sonsuz V ekran ile geliyor. Ana kamera kurulumunda 13MP+2MP çözünürlüğünde iki sensör yer alıyor. Ön kamerası da 5MP çözünürlüğünde. Kameralar konusunda Galaxy A02 ile benzer detaylara sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Farkın olduğu noktalara baktığımızda Tip C bağlantı noktası ve yan tarafa konumlandırılmış parmak izi sensörü olduğunuz söyleyebiliriz. Galaxy A03 modelinin boyutlarına baktığımızda 166,6 x 75,9 x 9,1 mm değerlerini görüyoruz. Galaxy A02 modeliyle oldukça benzer değerle sunduğunu söyleyelim.

Sızıntıda işlemci ve bellek kapasitesi gibi donanım detayları yer almıyor. Pek heyecan uyandırmayan bir model olsa Galaxy A03 modeli de ülkemizde üretilecek Samsung modelleri arasında yer alır ve doğru bir fiyat ile satışa sunulursa kullanıcılar ile buluşabilir.

İşte sızıntının kaynağı 91Mobile Youtube kanalı tarafından yayınlanan video:

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz