Digiturk’te Paket Eklemek Online İşlemler!

0

Bir önceki yazımızda nasıl paket çıkartılır onu anlatmıştık. Hâla paket çıkartamaya ihtiyacınız varsa, https://www.teknokroki.com/pratik-bilgiler/digiturkte-paket-iptal-etmek-internet-uzerinden/ ilgili yazımıza gidebilirsiniz, teşekkürler. Bu yazımız, Digiturk üyelerini ilgilendiriyor. Türksat / Eutelsat uydusundan yayın alanlar.

Paket eklemek çok basit. İster taahhütlü, ister taahhütsüz bir şekilde paketleri ekleyebilirsiniz. Nasıl mı? Online İşlemler veya 0212 473 73 73’le kontak kurarak. Biz Online İşlemler’den almayı göstereceğiz.

İlk önce şifre almayı bilmiyorsanız veya şifreniz mevcut ve unutmuşsanız, “İLK DEFA GİRİŞ veya ŞİFREMİ UNUTTUM.” menülerinden şifrenizi alabilirsiniz. “İLK DEFA GİRİŞ” şifre almamışsanız, “ŞİFREMİ UNUTTUM” şifreniz olup, unuttuysanız.

Biz bildiğinizi ve girdiğinizi varsayıp devam ediyoruz.

İlgili menünde “PAKETLER [Paket Satın Al]” diyoruz. Almak istediğimiz paketi seçiyoruz.

İlgili sayfaya gelince, almak istediğimiz paketi seçiyoruz. Örneğin Dizi Paketini almak istiyoruz.

Dizi’ye basıyoruz. Taahhütlü, Taahhütsüz veya Taahhütsüz Yıl şeklinde alabilirsiniz.

Taahhütlü olarak 12 ay sabit aylık 18 TL’ye izleyebilirsiniz. Taahhütsüz 24 TL’dir. İlgili paket zamlı olursa sizi de etkiler. O yüzden taahhütlü almanızı tavsiye ediyorum.

Digiturk’te ön ödemeli sistem vardır. Faturanız her ayın 3’ünde kesilir. Bugün ayın 1’i olduğu için 32 günlük ücret peşin olarak 3  Haziran faturanıza eklenir. Sonraki aylarda 18 TL sabit olarak devam eder. Taahhütsüz paket içinde geçerlidir.

“DEVAM” derseniz, sizden sözleşme onaylamanızı ister. Okuyup onaylarsanız 12 aylık süreçle beIN SERIES kanalları ve beIN CONNECT “Yabancı Dizi” kategorisi 12 ay boyunca size açık olur. Ancak Digiturk faturanız gecikirse ve yayınlarınız kesilirse, bu paketin indirim bedellerinin toplamı size fatura edilir bilginiz olsun.

Paket eklemek bu kadar basit. Başka bir haberimizde görüşmek dileğiyle. Saygılarımla, Cevat Emre KOYUN Tekno Kroki Site Editörü.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz