Zula Süper Lig 5.Sezon ile devam ediyor

0
Zula Süper Lig

Türkiye’nin e-spor konseptinde önemli yatırımlar yapan şirket Süper Lig’e devam ediyor. Zula Süper Lig yeni sezona giriş yaptı.

2016 yılında çıkan oyun, e-sporun ülkemizde yaygınlaşmasıyla birlikte öncü yatırımcılardan ve destek alan oyunlardan bir tanesi oldu.

Zula Süper Lig 5.Sezon başladı

Sezon finali 18 Nisan’da

Rekabetin ve heyecanın daha artacağı Zula Lig 5. Sezon’un final karşılaşmaları 18 Nisan’da Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Geride kalan sezonlarda 200.000 TL olan ödül havuzu, 5. Sezon’da 290.000 TL olarak güncellendi. Takımlar, yeni ödül havuzundan paylarına düşeni alabilmek için 4 ay boyunca büyük bir mücadeleye imza atacak.

Yeni Final Sistemi: Altılı Finaller

Zula Süper Lig’in yeni sezonunda final sisteminde de değişikliğe gidildi. Bugüne kadar ilk 4 takımın finallere ilerlediği yapıdan farklı olarak, yeni sezondan itibaren finaller 6 takım ile yapılacak. İlk 2 takım direkt olarak yarı finallerden başlarken, geriye kalan takımlar ise çeyrek finalde kozlarını paylaşacak. Böylece yeni sistem ile beraber rekabet sadece üst sıralarda değil orta sıralarda da bir üst seviyeye taşınacak.

Maçlar 18 Ocak tarihinden itibaren Cumartesi ve Pazar günleri 14:00, 15:30, 17:00, 18:30, 20:00 saatlerinde Zula Oyun YouTube ve Twitch kanallarından canlı olarak yayınlanacak. Zula Süper Lig 5. Sezon fikstürü ise çok kısa bir süre sonra yine Zula Oyun’un resmi kanallarından duyurulacak.

5. Sezon Tanıtım videosu içinhttps://www.youtube.com/watch?v=itgL8nIYA80

Detaylı bilgi için: espor.zulaoyun.com

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz