Zula Süper Lig 4.sezon başlıyor 2

Geçtiğimiz üç lig sezonu boyunca merakla takip edilen Zula Süper Lig, bu sezonda kaldığı yerden devam ediyor. Hafta sonu yapılacak karşılaşmalar ile başlayacak olan Zula Süper Lig 4. Sezon; Galatasaray e- Spor ve 1907 Fenerbahçe’nin derbi maçına da ev sahipliği yapacak. Futboldan basketbola birçok branşta ezeli rekabet içerisinde olan Galatasaray ile Fenerbahçe kozlarını e-spor ortamında da paylaşacak.

Müsabaka içerisinde 200.000 TL ve toplamda 800.000 TL ödül havuzuna sahip olan Zula Süper Lig’i 12 – 13 Ekim tarihleri arasında yapılacak finallerle sona erecek. Final karşılaşması NonStop Zula e-Spor Merkezinde gerçekleştirilecek.

27 Temmuz’da başlayacak Zula Süper Lig’in 4. sezonunda 10 takım kıyasıya rekabet edecek. Sezonun ilk maçı cumartesi günü başlayacakken, 28 Temmuz Pazar günü Galatasaray e-Spor ve 1907 Fenerbahçe takımlarının derbi heyecanına da sahne olacak. Zula Süper Lig 4. Sezon’da, Beşiktaş ve İstanbul Wild Cats takımları Lig’de ilk kez yer alırken, lig boyunca Bursa e-spor, Gamers of Future, ICE Warriors, İstanbul e-spor Kulübü, Mod-Z, Oyun Hizmetleri kıyasıya mücadele edecek. Karşılaşmalar, cumartesi ve pazar günleri saat 14:00 – 20:00 arasında her gün 5 maç şeklinde gerçekleşecek. Birbirinden güçlü ve profesyonel e-spor takımlarının yer aldığı ligde, her takım birbiriyle 2 kez karşılaşacak. 9 hafta boyunca her takımın toplamda 18 maç yapacağı Zula Süper Lig 4. Sezonunda adrenalin zirveye çıkacak. 12-13 Ekim’de gerçekleşecek Zula Süper Lig final heyecanına ise Nonstop Zula Espor Merkezi ev sahipliği yapacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz