Zula Mobile hata düzeltmeleri için yeni yaması yayınlandı!

0
Zula Mobile

Türkiye’nin en sevilen MMOFPS türü yerli oyunu Zula’da rekabeti her yere taşımaya imkan veren Zula Mobile’a çeşitli hata düzeltmelerini içeren 0.22.1 yaması getirildi.

Geçtiğimiz yıl yayınlandıktan sonra kısa sürede 7 milyon indirme sayısına ulaşan Zula Mobile, düzenli güncellemelerle sürekli mükemmelleştiriliyor. Oyunculardan gelen istekleri de dikkate alarak oyun içindeki çeşitli özellikleri sürekli geliştiren Zula Mobile ekibi, son olarak bazı hata düzeltmelerini içeren 0.22.1 yamasını yayınladı.

0.22.1 yamasıyla Zula Mobile artık daha keyifli

Son güncelleme ile oyuncu isimlerinde bazı karakterlerin kutu şeklinde gözükmesi sorunu giderilirken, eklenti kasası açmada, ekipmana eklenti kartı almada, kart takası yapmada yaşanan aksaklıklar da giderildi.

Maç sonunda ELO barının çalışmaması, “şüpheli durum tespit edildi” iletisinin hatalı şekilde görünmesi, Tam Kafadan kontratının çalışmaması, harita yükleme ekranında “Lobiye Dön” butonunun gözükmemesi, maç içerisindeki görsel ve metin hataları, Zula Pass menüsündeki silahların ve Ayarlar’daki bayrakların düşük çözünürlüklü olması gibi konular da son güncelleme ile çözüme kavuşturuldu.

Zula Mobile severler, oyunla ilgili öneri ve taleplerini web sitesi üzerindeki destek formunu doldurarak veya discord sunucusu ile paylaşabiliyor.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz