Zula destansı yaz sezonu turnuvası sonuçlandı!

0
Zula destansı yaz sezonu turnuvası sonuçlandı 2

Zula’nın destansı yaz sezonu turnuvası sonuçlandı. Kısa süre içerisinde milyonlarca oyuncu sayısına ulaşan Zula, turnuvalar düzenlemeye devam ediyor. 6 Temmuz Cumartesi günü düzenlenen turnuva kapsamında “Zula Yaz Sezonu Özel Turnuvası” ile taçlandı

Oyuncuların yenilikleri bire bir deneyimlediğiZula Yaz Sezonu Özel Turnuvası büyük ilgi gördü. Tüm bireysel oyunculara açık olan turnuvaya 250 oyuncu katıldı. Ufuk Güneşi ve Emirhan Kalkavan arasında geçen kıyasıyla rekabetin kazanını ise Ufuk Güneşi oldu. Emirhan Kalkavan’ın ikinci olduğu turnuvada, Yusuf Atılgan ise üçüncü geldiği turnuvada İlk 3’e girenler toplam 1.000.000 Zula altını ödül kazandı.

Zula destansı yaz sezonu turnuvası sonuçlandı

Dünyada 25 milyonu aşkın oyuncusu bulunan yüzde yüz yerli oyun Zula’nın yaz sezonu, Terminatör Serisi ve gizemli hikayesiyle birlikte oyuna eklenen Kız Kulesi haritasıyla, tasarımı ve yaşattığı oyun deneyimi sayesinde adrenalini bir üst seviyeye taşıyor.

Zula Yaz Sezonu’nun bir diğer yeniliği ise, heyecan dolu bir hikaye ile kurgulanarak yerli haritalara eklenen Kız Kulesi oldu. Trabzon Uzungöl, Üsküdar Sokakları, Gaziantep Mülteci Kampı gibi haritaları yoğun ilgi gören Zula, yerli haritalar konusundaki uzmanlığını İstanbul’un en önemli simgelerinden biri olan Kız Kulesi ile daha da ileriye taşıdı.

Uzun bir geliştirme sürecinin ardından oyun severlerle buluşan harita, Kız Kulesi’nin mimari yapısından ilham alınarak tasarlandı. Büyük beğeni toplayan Kız Kulesi haritasının hikayesi, Kız Kulesi’nin altında gizli bir mahzen bulunduğunu haber alan Gladyo’nun tarihi eserleri ve gizli belgeleri ele geçirmesine engel olmak ve korumak isteyen Zula Timi’nin, Kız Kulesi’ne hareket etmesiyle başlıyor. Hikayenin, Kız Kulesi’nin tarihiyle de uyumlu bir şekilde örülmesi oyuncuların çok daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamalarına imkan sağlıyor.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz