Yeni Konami yapımı Super Crazy Rhythm Castle çok yakında sizlerle!

Super Crazy Guitar Maniac Deluxe'ü geliştiren çılgın zihinlerden ruhani bir devam oyunu niteliğinde, farklı türleri birleştiren yepyeni bir tarz denemesi!

0
Super Crazy Rhythm Castle Çok yakında sizlerle

Çılgın Ritimli Macera ‘Super Crazy Rhythm Castle’ ile Çok Yakında PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam ve Nintendo Switch’te Unutulmaz Bir Yolculuğa Hazır Olun!

Konami Digital Entertainment B.V. ve İngiliz oyun geliştiricisi Second Impact Games, daha önce denediğiniz hiçbir oyuna benzemeyen ve farklı tarzların karışımı olan yeni co-op oyunları Super Crazy Rhythm Castle‘ı duyurdu! Temelde karakter odaklı bir ritim oyunu olan Super Crazy Rhythm Castle farklı oyun türlerini birleştirerek sizi acımasız bir kralın, ritminizi bozmak için her şeyi yapmaya kararlı olduğu tuhaf bir kalede benzersiz bir maceraya götürüyor!

Super Crazy Rhythm Castle Çok yakında sizlerle 2

Tek başınıza veya üç arkadaşınızla birlikte bir grup olarak kaleyi fethedebilecek misiniz? Aşağıdaki tanıtım fragmanı sizi nelerin beklediğine dair küçük bir ipucu!

Fragmanın yanı sıra, KONAMI ve Second Impact Games’in, TikTok ile gerçekleştirdikleri iş birliği kapsamında spectrexgaming, itsnick&cam, Magukarp ve sholaheyy 12 ve 13 Temmuz tarihlerinde çeşitli seviyeleri ve oyun modlarını sizler için özel olarak sergileyecek. Bu tarz bir iş birliği platform için de bir ilk olma niteliği taşıyor.

Super Crazy Rhythm Castle Çok yakında sizlerle 3

İngiltere’de bulunan mikro-stüdyo Second Impact Games tarafından geliştirilen Super Crazy Rhythm Castle, ‘süper çılgın’ bir şeyler ortaya koymak için 10 yılı aşkın süredir çalışan bir stüdyonun ürünü! Konami Digital Entertainment B.V. ve Second Impact Games,’in yayıncılık ortaklığı sayesinde oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam ve Nintendo Switch platformlarında küresel pazarlara sunulacak.

Super Crazy Rhythm Castle Çok yakında sizlerle 4

Super Crazy Rhythm Castle fiziksel sürümü an itibarıyla ön siparişe açık durumda. Oyunu dijital platformlarda dilek listesine eklemek de mümkün. Dijital ön siparişler ve çıkış tarihiyle ilgili bilgilerse ilerleyen dönemde açıklanacak.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz. Ayrıca Google News ve Bundle üzerinden de bizi takip edebilirsiniz. 

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz