XPG Emix H20 oyuncu kulaklığı incelemesi (VİDEO)

0
XPG Emix H20

Oyuncu kulaklığı olarak sunulan Adata XPG Emix H20 fiyat performans ürünleri listesinde yer buluyor.

7.1 ses desteği bulunan kulaklık, aynı zamanda dahili ses kartına da sahip durumda. Bu da oyunlarda seslerin daha verimli ve kaliteli olarak transfer edilmesini sağlıyor.

Türk Telekom, oyunculara yılbaşı indirim fırsatı sunuyor!

XPG Emix H20 inceleme (VİDEO)

Tabii ki ses kalitesi söz konusu olduğunda gecikme de çok önemli oluyor. Kablolu olarak sunulan kulaklık ses gecikme problemleri yaşatmıyor. Emix H20, jak girişi sunmuyor. USB ile bağlanabilen kulaklık bilgisayarlara ve mobil cihazlara bağlanabiliyor. Telefona bağlamak için OTG dönüştürücüsünden yararlanabilirsiniz.

Lafı daha fazla uzatmadan videomuza geçelim.

XPG Emix H20 fiyatı ve özellikleri

Özellik ve fiyatından da bahsetmesek olmaz. Ürün RGB aydınlatma desteğine de sahip. Oyuncular özellikle bilgisayar dizerken; kasa, fare, klavye ve kulaklık gibi bileşenleri de artı olarak RGB’li olarak almayı isteyebiliyor. RGB dediğimiz ise söz konusu aksesuar/bilgisayar kasasının renkli ışıklarla yanıp sönmesidir.

Kulaklığın üstünde mikrofon açıp kapatma, ses kısma/yükseltme ve son olarak mikrofonu açıp kapatmaya yarayan tuşlar yer alıyor.

Bununla birlikte kullandığınız cihaza ulaşmadan, müzik dinlerken veya biriyle görüşürken mikrofon ve ses işlemlerini tek bir kontrol mekanizması üzerinden yapabiliyorsunuz.

Yurt içinde 299 TL satış fiyatı ile satışa çıkan kulaklık şu anda 200 TL altında fiyata bulunabiliyor. Seçkin satış noktalarında 155 – 266 TL arasında değişen fiyatlar olsa da net olarak 200 TL’nin altında bulmak mümkün.

Son olarak ürünü yurt dışından tedarik edecek olan okurlarımız da ilgili kulaklığı 43.86 dolar satış fiyatıyla satın alabilirler.

Kulaklık için buraya tıklayarak fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Sizce XPG Emix H20 performansı nasıl? Deneyimlemiş olanlar yorumlarda belirtebilir.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz