Üç büyük platformda indirimlerini 21 Aralık – 3 Ocak tarihinde sürdürüyor. SteamPlayStation ve Xbox… İndirimlerle beraber her ne kadar ocak ve kış indirimi olarak geçse de biz yılbaşı demeyi daha mantıklı görüyoruz çünkü yeni yılın sonunda yer alıyorlar.

Xbox Ocak İndirimleri Başladı Bile!

21 Aralık’ta kapılarını açan indirimle beraber, birbirinden güzel oyunlar ucuz fiyatlarıyla bizlerle olacaklar.

Xbox One konsolunuz varsa veya alacaksanız tam zamanı diyebiliriz. Çünkü indirimler o kadar güzeller ki ,çok ucuza, çok komik fiyatlara, kütüphanenizi doldurmanız ve oyun zevkine başlamanız mümkün olacak. Live Gold üyeliğiniz varsa ekstra %10‘luk indirim daha yapılıyor bazı ürünlerde.

Örnek olarak konsola özel olarak yayımlanan Forza Horizon 4, 60 dolar yerine 39 dolara inmiş durumda. Yarış oyunlarını sayarken akıllara gelen Forza, eklenen eklenti paketleriyle tam bir yarış oyunu olarak tarif edilebiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=e8LTRG5DB8Q

 

İndirime giren oyunların arasında Call of Duty: Black Ops 4 (45 dolar), Hitman 2 (36 dolar), FIFA 19 (30 dolar), Battlefield V (36 dolar), Assassin’s Creed Odyssey (36 dolar) Far Cry 5 (30 dolar) ve Shadow of the Tomb Raider (36 dolar) da bulunuyor.

Ayrıca herhangi bir ayarlama yapmadan oynayabileceğiniz Xbox 360 oyunları da mevcut. Yeni çıkan oyunlardan çok daha ucuz fiyatlarla gelen oyunların arasında ise Call of Duty: Modern Warfare 3 (18 dolar) ve Gears of War (5 dolar) bulunuyor.

Gang Beats Ocak Ayında Xbox’daki Yerini Alıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz