Xbox Live Gold Aralık Ayı Oyunları Karşınızda!

0

Nasıl ki PlayStation Plus alanlara aylık belirli ücretsiz oyunlar veriliyor, Xbox Live Gold alanlar içinde durum böyle.

Şimdi hep birlikte verilecek oyunlara bakalım daha doğrusu verilen. Bu oyunlar belirli bir süre için oynanabilir oluyor ve şu anlık iki tanesini sizlere gösteriyoruz.

Q.U.B.E 2 (Xbox One)

Normal fiyatı: 24.99 dolar olan oyun 1 / 31 Aralık tarihleri arasında ücretsiz oynanabilir. (Sadece Xbox Live Gold)

Oyunda  Amelia Cross isimli bir arkeologu yönetiyoruz. Oyun hikayesinden ufacık bahsedecek olursak hafızasını kaybeden Amelia, gözlerini uzaylı işi bir kübün içinde buluverir.

Karşınıza çıkan bulmacaları çözerek hayatta kalmayı hedeflediniz oyunda asıl amaç kübün içinden kurtulup eve dönüş yolunu bulmak. Eğer Portal tarzı oyunları seviyorsanız bu oyunu da seveceğinize emin olabilirsiniz.

 

Dragon Age 2 (Xbox 360 & Xbox One)

Normal fiyatı: 19.99 dolar olan oyun 1 / 15 Aralık tarihleri arasında ücretsiz oynanabilir. (Sadece Xbox Live Gold)

Dragon Age efsanesini herkes illaki bir kez olsun duymuştur. Serinin 2. oyunu ise seriyi şaha kaldıran bölüm olmuştu. 2011 senesinde piyasaya sürülen oyunda hikaye açısından siz evi tamamen yok edilmiş ve bundan sağ kurtulmuş nadir kahramanlardan birini yönetiyor olacaksınız. En iyi RPG oyunlarından biri olarak gösterebileceğimiz oyunda, oynanabilir olduğu süre içerisinde çok keyif alacağınıza emin olabilirsiniz.

Bu iki oyunun dışında, Xbox One için Never Alone ve Xbox 360 ve Xbox One için Mervenaries: Playground of Destruction oyunları da 15 Aralık’a kadar oynanabilir durumda olacak. Şimdiden Xbox Live Gold sahibi oyunculara iyi oyunlar dileriz.

 

Başka bir yazımızda görüşmek üzere hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here