WWE-2K19-Aj-Styles

Her yıl ekim ayı civarında çıkan WWE’nin oyunu WWE 2K, bu sene de bir sonraki senin oyununu önden sürecek. THQ Games’in batmasının ardından oyunu 2013’de devir alan 2K Games, 5. oyununu yapmış ve yayımlayacak durumda. 

Geçmiş WWE 2K serisi aşağıdaki gibidir:

  • WWE 2K 14
  • WWE 2K 15
  • WWE 2K 16
  • WWE 2K 17
  • WWE 2K 18

Bu listeye 2K 20 çıkınca dahil edilecek bu oyunumuz. 🙂

WWE-2K19-Aj-Styles

Bu sene kapak yıldızımız AJ Styles oldu.

WWE’nin Phenomenal (Olağanüstü) lakaplı Süperstarı AJ’i kapakta görmek beni mutlu etti. Bence 19’da tam oturdu çünkü başka oyun serisinde hayal edemiyorum. Ön siparişe özel birkaç şey var yine her yıl olduğu gibi. Fakat yaz içerisinde duyuru yapılacak. Tek bir avantajı var, onu da yazı sonunda söyleyeceğim.

 

WWE 2K19 Tanıtım Videosu Değerlendirmesi

Mağaza sayfasında yer alan tanıtım videosunda Süperstarlar ve Diva’ların oyun için konuştuğu videoda, Rey Mysterio’da yer alıyor. İşin güzel yanı herkes maske açıp yüzünü gösterirken Rey, maske açıyor ve suratında yine maske var 🙂

Güzel bir video diyebilirim yani. Videoda iki farklı şeyden bahsediliyor. Ön sipariş ver ve Rey Mysterio ile oyna ve çıkış tarihi.

Sonunda söyleyeceğim demiştim ama dayanamıyorum aşağıya yazıyorum.

WWE 2K19 Çıkış Tarihi: 09 Ekim 2018 Salı

Ancak şöyle bir şey var ki, Deluxe Sürümü alırsanız oyunu 05 Ekim 2018 Cuma gününden itibaren oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Oyun puanlaması;

Henüz hiçbir görüntü, video olmadığından şu anlık boş. Bu yazıyı ileride güncelleyebilir ya da yeni bir yazı yazabilirim. TeknoKroki’yi takipte kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz