World of Warcraft: Shadowlands tüm zamanların en hızla satan pc oyunu oldu!

0
Shadowlands en hızlı satan PC oyunu
Google News Abone Ol

23 Kasım’da dünyanın dört bir yanındaki World of Warcraft oyuncuları, büyük merakla beklenen sekizinci genişleme paketi Shadowlands‘de Azeroth’un ahiretinin bilinmez köşelerine doğru yolculuğa çıktı. Bugünse Blizzard Entertainment Shadowlands çıkışının ilk gününde dünya çapında 3,6 milyonun üstünde satış yapıldığını duyurdu. Böylece Shadowlands, tüm endüstrinin gelmiş geçmiş en hızlı satılan oyunu oldu.

Bir önceki endüstri rekortmeni ve diğer bir Blizzard oyunu olan Diablo III, çıkışının ilk gününde 3,5 milyonun üstünde satılmıştı. Bugünkü duyuruyla birlikte Shadowlands’in bu dönüm noktasını geride bıraktığı ve aynı süre zarfı göz önünde bulundurulduğunda gelmiş geçmiş tüm PC oyunlarını geçti.

Ayrıca World of Warcraft marka çapında güçlü bir oyuncu etkileşimi gözlemlemeyi sürdürdü:

  • Oyuncular son on yıla kıyasla Azeroth’ta çok daha uzun zaman geçirdi.
  • Ayrıca bu yıl oyuncuların oyunda geçirdiği toplam süre, geçen yılın aynı dönemine kıyasla neredeyse iki katına çıktı.

Shadowlands‘in çıkışı, World of Warcraft’ta daha önce görülmemiş bir maceranın yalnızca başlangıcı niteliğinde. Önümüzdeki haftalar ve aylar boyunca oyuncuları çok daha fazlası bekliyor. Bugünden itibaren Shadowlands 1. Sezonu başlarken genişleme paketinin ilk baskını olan gotik Revendreth yapısı Nahria Kalesi’nin kapıları da hem Normal hem de Heroic modları için açılacak. Mythic Keystone zindanları da büyük zorluklara göğüs geren Azeroth kahramanlarına değerli ödüller sunacak. Bu sezonun zindan etkisi Gururlu, kahramanların kendi başarılarını egolarının ortaya çıkardığı güçlüklerle sınayacak. Ayrıca genişleme paketinin ilk Dereceli PvP sezonunun başlamasıyla birlikte oyuncular Arena ve Savaş Meydanlarında becerilerini sergileme şansı bulacak.

World of Warcraft: Shadowlands Hakkında

Shadowlands, Blizzard Entertainment’ın sevilen devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyununun sekizinci genişleme paketi. 23 Kasım tarihinde tüm dünyanın beğenisine sunulan Shadowlands, oyuncuları Warcraft’ın keşfedilmemiş ahiretinin uçsuz bucaksız topraklarına götürüyor. Burada Sylvanas Windrunner ve şeytani Jailer, yaşam ve ölüm arasındaki dengeyi tehdit etmekte. Oyuncular harikalar ve dehşetlerle dolu diyarları keşfederek Shadowlands’in dört yönetici Ahdinden biriyle bağ kurarak dünya dışı güçler kazanacak, Maw’ın derinliklerine dalarak haksız yere cezalandırılan ruhları kurtaracak ve bir labirenti andıran Lanetliler Kulesi‘ne tırmanarak onlara öteki dünyaya denge getirmelerinde yardım edecek efsanevi eşyalar arayacak.

World of Warcraft: Shadowlands iijital olarak birden fazla sürümüyle oyunculara sunuluyor. Bu sürümlerse sadece genişleme paketini içeren Temel SürümShadowlands düzeyinde karakter seviye takviyesi, Ensorcelled Everwyrm bineği ve yeni bir transmog seti sunan bir görev sunan Heroic Sürüm ve tüm bunlara Anima Wyrmling yoldaşını, Wraithchill kozmetik silah efektini, Eternal Traveler’s Hearthstone’u ve 30 günlük oyun süresini ekleyen Epic Sürüm’den oluşuyor.

World of Warcraft: Shadowlands ve tüm farklı sürümleri hakkında daha fazla bilgi almak için resmi World of Warcraft web sitesi www.worldofwarcraft.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz